Muzika

2020.03.15 14:15

Išgirskite: populiariojo hito „Dance Monkey“ autorė Tones And I pristato dvi naujas dainas

LRT.lt 2020.03.15 14:15

Australų atlikėja Tones And I pristatė dvi naujas dainas – „Bad Child“ ir „Can’t Be Happy All The Time“.

Naujos dainos simbolizuoja kitą etapą rekordus sumušusios kylančios žvaigždės gyvenime – tai pirmieji nauji kūriniai po 2019-ųjų debiutinio minialbumo, „The Kids Are Coming“, kuriame skambėjo ir pasaulinis hitas „Dance Monkey“.

„Can’t Be Happy All The Time“ – tai daina apie sunkumus, kuriuos sukelia netikėta ir staigi sėkmė, joje atskleidžiu kiek dramatišką savo patirtį – joje būta ir blogo, ir gero. Tuo tarpu „Bad Child“ pirmą kartą kalbu kito žmogaus akimis, taip, kaip jis mato besikeičiantį ir augantį pasaulį“, – apie du pirmuosius naujus šių metų kūrinius pasakoja Tones And I.

Praėjusį mėnesį Tones And I pristatė alternatyvią kūrinio „Never Seen The Rain“ versiją – ją kartu su choru ir grupe pristatė gyvai studijoje. Tones And I kiek anksčiau surengė ne vieną įspūdingą pasirodymą, kurio metu pristatė kelią į šlovę jai pelniusį hitą „Dance Monkey“ ir „Never Seen The Rain“.

Per pastaruosius mėnesius ji pasirodė „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon“, „The Voice“, „The Ellen DeGeneres Show“ ir „The Today Show“.

Tones And I kūrinys „Dance Monkey“ įrašė atlikėją į muzikos istoriją. Jis ne tik tapo daugiausia kartų „Shazam“ platformoje klausytu kūriniu, bet ir sugeneravo 2 mlrd. perklausų ir pelnė platininį apdovanojimą JAV, bei multiplatininį ar deimantinį apdovanojimus dar penkiolikoje pasaulio šalių.

„Dance Monkey“ taip pat šoktelėjo į 4-ąją JAV populiariausių dainų sąrašo vietą, kūrinys tapo pirmuoju per aštuonerius metus moters sukurtu kūriniu, patekusiu į šio sąrašo penketuką.

Australijoje „Dance Monkey“ toliau išlaiko visų laikų rekordą kūrinio, kuris daugiausiai savaičių praleido laiko pirmojoje populiariausių kūrinių sąrašo vietoje. Didžiojoje Britanijoje „Dance Monkey“ Tones And I pelnė ilgiausiai 1-oje vietoje populiariausių dainų sąraše išbuvusios moters atlikėjos vardą.

Visai neseniai Tones And I baigė pirmąjį turo po Šiaurės Ameriką etapą, į jį buvo išpirkti visi bilietai.