Muzika

2020.03.13 13:27

Draudimų pratęsimo nelaukia: „8 Kambario“ koncertas arenoje nukeliamas iki vasaros, Monique – iki rudens

LRT.lt 2020.03.13 13:27

Vyriausybei nuo šiandien dviem savaitėms uždraudus visus koncertus ir kultūros renginius, atlikėjai suskubo nukelti ir koncertus, kurie nepatenka į šį terminą.

Kaip vakar skelbė LRT.lt, dėl draudimų planuojama nukelti ir daug renginių, kurie turėjo vykti balandį.

Mat daugelis atlikėjų ir koncertų rengėjų spėja, kad draudimas koncertuoti bus pratęstas, o jei ir ne, žiūrovai kitą mėnesį dar nesiverš į koncertų sales.

Penktadienį naujas savo pasirodymų datas paskelbė dar keli atlikėjai, turėję šį pavasarį koncertuoti didžiausiose šalies arenose.

Balandžio 4 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje turėjęs vykti hiphopo grupės „8 Kambarys“ pasirodymas nukeltas į birželio 14 dieną.

„Laukėme šios dienos, bet turime būti sąmoningi ir saugoti vieni kitus. Jeigu norite grąžinti bilietus, tai galėsite padaryti nuo kovo 16 d. iki balandžio 4 d.

O iki tol, vadovaukimės Sveikatos apsaugos ministerijos teikiamais nurodymais ir nepamirškime plauti rankų. Saugokit save ir savo artimuosius“, - socialiniuose tinkluose paskelbė „8 Kambarys“.

Balandžio 25-ąją Vilniaus „Siemens“ arenoje turėjęs vykti dainininkės Monique koncertas nukeltas į spalio 24-ąją.

„Negalime sau leisti spėlioti kaip koronaviruso situacija Lietuvoje klostysis toliau ir dėl susidariusios padėties perkeliame koncertą į rudenį, spalio 24 d.

Tik Jūs ir Jūsų palaikymas leido ryžtis rengti koncertą arenoje. Labai tikiuosi, jog situacija sparčiai gerės, o rudenį galėsiu atlikti savo dainas Jums.

Visi įsigyti bilietai į koncertą balandžio 25 d. galios ir rudenį. Jeigu nuspręsite bilietus grąžinti, tai padaryti galėsite nuo balandžio 25 iki gegužės 9 d.

Būkime budrūs, atsakingi ir saugokime vieni kitus“, - skelbia Monique.