Muzika

2020.03.12 12:03

Dėl koronaviruso grėsmės Justinas Jarutis nukelia savo koncertą „Žalgirio“ arenoje

LRT.lt2020.03.12 12:03

Populiarus dainininkas Justinas Jarutis, šį penktadienį turėjęs surengti koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje, jį nukelia vėlesniam laikui.

Apie tai ketvirtadienį paskelbė pats atlikėjas. Koncertas nukeliamas dėl koronaviruso grėsmės. Lietuvoje jau skamba politikų raginimai uždrausti visus didesnius nei 100 žmonių susibūrimus.

„Nors ir su dideliu liūdesiu ir nusivylimu, bet privalau priimti teisingą sprendimą ir rytojaus koncertą nukelti į gegužės 22 dieną. Šio koncerto aš ir mano komanda labai laukėme ir jam ypatingai ruošėmės, tačiau kitos išeities nėra. Turime elgtis atsakingai ir nesukelti didesnės grėsmės Lietuvos žmonėms.

Visi įsigyti bilietai į renginį galios ir gegužės 22 dieną, jų keisti nereiks. Jeigu norite grąžinti bilietus, tai galėsite padaryti nuo kovo 19 d. iki balandžio 6 d.

Dėkoju visiems už palaikymą, už skambučius ir žinutes. Būkime sveiki ir saugokim vienas kitą“, - socialiniuose tinkluose paskelbė J. Jarutis.

Per pastarąsias kelias dienas savo būsimus pasirodymus Lietuvoje nukėlė garsus italų kompozitorius ir pianistas Ludovico Einaudi, naują albumą balandį ketinusi pristatyti grupė „Happyendless“, keliuose Lietuvos miestuose turėjusi koncertuoti grupė „Man-go“ ir kiti atlikėjai.

LRT.lt žiniomis, galimybes nukelti savo koncertus šiuo metu svarsto ir daugiau šį pavasarį juos rengti ketinusių Lietuvos atlikėjų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.