Muzika

2020.03.12 10:07

Tėvai nufilmavo mergaičių reakciją į naują Monique ir Jaručio dainą: sužavėjo ir pačius dainininkus

LRT.lt 2020.03.12 10:07

Praėjusią savaitę naująją dainą „Baby Blue“ pristatę žinomi atlikėjai Monika Pundziūtė-Monique ir Justinas Jarutis sulaukė netikėtos žinios. Dviejų mergaičių tėvai atsiuntė filmuotą medžiagą, kurioje jaunosios gerbėjos reaguoja į atlikėjų naująją dainą.

Vaizdo įraše matoma sesių Rūtos ir Rugilės reakciją į naująją „Baby Blue“ dainą. Mergaičių tėvai juokauja, kad filmuotos medžiagos muzikiniams klipams jie turi labai daug. Jau kuris laikas šeimos nuotykiai yra dokumentuojami su tėvų įsigyta kamera. Tėvai nusprendė pasidalinti vaizdo įrašu, tačiau nesitikėjo tokio medžiagos išpildymo.

„Gavę atlikėjų užklausą dėl vaizdo įrašo panaudojimo ilgai negalvojome. Bus ką parodyti merginoms, kai jos užaugs. Ne kiekvieną dieną gali tapti dainos vaizdo klipo žvaigžde“, – juokauja mergaičių tėvai.

Monika Pundziūtė-Monique teigia, jog gavusi šią medžiagą iškart pagalvojo apie idėją ją paviešinti.

„Iš pradžių paskambinau Justinui ir paklausiau ką jis mano apie šią idėją. Abu sutarėme, jog negalime šių užfiksuotų kadrų palikti archyvuose. Susisiekėme su tėvais ir gavę jų leidimą išleidome vaizdo įrašą į pasaulį“, – pasakoja žinoma atlikėja.

Kūrinys „Baby Blue” gyvai skambės gegužės 22 dieną Justino Jaručio koncerte Kaune, „Žalgirio" arenoje, bei Monique pasirodyme Vilniaus „Siemens" arenos amfiteatre, balandžio 25 dieną.