Muzika

2020.03.10 15:04

Apsidrausdama dėl koronaviruso, grupė „Man-go“ atšaukia koncertus

LRT.lt2020.03.10 15:04

Šį mėnesį suplanuoti keturi pasirodymai populiarios grupės „Man-go“ pasirodymai Vilniuje, Druskininkuose, Alytuje ir Šiauliuose neįvyks: atlikėjos atšaukia koncertus ir perkelia juos į lapkritį.

Grupės narės nusprendė atsižvelgti į rekomendaciją vengti masinių susibūrimų ir renginių uždarose patalpose: „Šiandien Lenkijos Vyriausybė priverstinai atšaukė visus masinius renginius, mums pakanka apdairumo ir be draudimų“.

Koronavirusas kelia grėsmę ne tik į koncertus susirinkusiems gerbėjams ir pačioms dainininkėms, bet ir iš Londono planavusiai atskristi Viktorijai.

„Nors situacija Jungtinėje Karalystėje dėl COVID-19 kol kas yra rami ir toli gražu neprimena aplinkybių, susidariusių Italijoje, į Lietuvą turėčiau skristi lėktuvu, o oro uostai yra paskelbti padidintos rizikos zonomis. Manau, kad šiandien turime būti sąmoningi visi iki vieno, rūpintis ir saugoti savo ir kitų žmonių sveikatą“, - sako Viktorija.

Prieš savaitę naują albumą išleidusios „Man-go“ merginos įsitikinusios, kad atšaukti koncertai – tik papildoma atsargumo priemonė, o situacija dėl COVID-19 Lietuvoje ir toliau bus kontroliuojama bei valdoma.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.