Naujienų srautas

Muzika2020.03.06 17:00

Dueto „Sofi Tukker“ koncertą Vilniuje pradės populiari amerikietė LP Giobbi

LRT.lt 2020.03.06 17:00

Pasaulinį pripažinimą pelnęs amerikiečių duetas „Sofi Tukker“ į Lietuvą koncertuoti grįš ne vienas.

Kartu su dviem „Grammy“ apdovanojimams pristatyta grupe, kurią sudaro dainininkė Sophie Hawley-Weld ir Tuckeris Halpernas, keliauja ir sparčiai populiarėjanti didžėja LP Giobi.

„Sofi Tukker“, kurios daina skamba kiekvienoje LRT televizijos rodomo serialo „Naujasis popiežius“ serijos pradžioje, prieš dvejus metus vasarą surengė anšlaginį pasirodymą Vilniuje. Balandžio 21 d. „Sofi Tukker“ vėl svečiuosis mūsų šalyje ir koncertuos sostinės menų fabrike „Loftas“.

Prodiuserė, muzikos klipų prodiuserė ir didžėja LP Giobbi yra kilusi iš Oregono valstijos, tačiau šiuo metu gyvena Los Andžele. Laisvu nuo gastrolių metu, kada nekoncertuoja su „Sofi Tukker“, Jax Jones, „Hotel Garuda" ar „Autograf“, LP Giobbi rūpinasi muzikos leidybos kompanijos ir koncertinės agentūros „Animal Talk Collective“ veikla.

Proveržis LP Giobbi karjeroje įvyko pernai, kai ji buvo pakviesta groti didžiųjų muzikos festivalių „Moogfest“, „HARD Summer“ ir „Coachella“ scenose. Pastarajam pasibaigus, įtakingas žurnalas „DJ Mag“ paskelbė festivalyje skambėjusių 20 svarbiausių kūrinių sąrašą, kuriame atsidūrė ir hipnotizuojantis LP Giobbi hitas „Amber Rose“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi