Muzika

2020.03.06 10:29

Po pertraukos naują dainą pristatanti Beatrich: prabėgę metai buvo vieni sunkiausių

LRT.lt 2020.03.06 10:29

Penktadienio rytą atlikėjos Beatrich gerbėjai sulaukė gerų žinių – po metų pertraukos ši populiari Lietuvos dainininkė pristatė naują dainą „Flashback“.

Didžiojoje Britanijoje gyvenanti atlikėja, pasirašiusi leidybos sutartį su leidykla „Virgin/EMI“, pastaruosius dvylika mėnesių buvo beveik visiškai dingusi iš Lietuvos muzikinio gyvenimo.

Pernai lietuvė, kurios tikrasis vardas – Beatričė Pundžiūtė, ne sykį koncertavo Kinijoje, kur jos daina „Superstar“ sulaukė didelio populiarumo ir buvo internete perklausyta daugiau nei milijardą kartų.

Taip pat – Austrijoje, svarbiame Vokietijos festivalyje „Reeperbahn“, o rudenį surengė pirmąjį savo solinį koncertą Londone.

Šių metų pradžioje Beatrich turėjo pasirodyti Olandijoje vykusiame stambiame kylančių talentų festivalyje „Eurosonic“, tačiau savo koncertą turėjo atšaukti dėl ligos.

Tačiau geros naujienos nesibaigia – gegužę Beatrich dainuos Didžiosios Britanijos festivalyje „The Great Escape“, kuris laikomas tramplinu į populiarumą kylantiems muzikos atlikėjams.

Prieš trejus metus išgarsėjusi Beatrich – žinomų hitų „Superstar“, „Everything You Say“, „Runaway“ atlikėja, karjeros pradžioje įrašiusi ir dainų su „Radistų“ duetu.

Muzikos apdovanojimų ceremonijoje M.A.M.A. Metų proveržio ir Metų dainos prizus pelniusi atlikėja pastaruoju metu didžiąją laiko dalį leidžia užsienyje, ruošdama savo pirmąjį albumą.

Šiuo metu jos karjera rūpinasi patyrusio britų muzikos vadybininko, buvusio stambių leidyklų „Sony Music“ ir EMI Didžiosios Britanijos padalinių vadovo Nicko Gatfieldo įkurta kompanija „Twin Music“.

Pristatydama kūrinį „Flashback“, 21-erių Beatrich neslėpė, jog jau pasiilgo galimybių su gerbėjais dalintis nauja muzika.

„2019-ieji man buvo vieni sunkiausių gyvenime. Emocinė karuselė, kitaip nepavadinčiau. Buvau sutrikusi. Reikėjo pertraukos nuo visko. Tai buvo geriausias sprendimas.

Nors nustojau leisti muziką, nenustojau kurti. Visus metus praleidau, susipažindama su naujais žmonėmis ir rašydama. Verkdama, juokdamasi, šokdama ir tyrinėdama studijoje. Tai pakeitė mano požiūrį į viską, ką dariau anksčiau.

Niekada nesijaučiau labiau savimi ir laiminga nei dabar. Ačiū visiems, kurie liko, prašė daugiau muzikos ir nenustojo manęs palaikyti“, - sakė atlikėja.