Muzika

2020.03.04 10:54

Į Lietuvą atvyksiančio Jameso Blunto siurprizas: naujame klipe – daina su seserų duetu

LRT.lt2020.03.04 10:54

Daugybę muzikinių apdovanojimų pelnęs britų dainininkas Jamesas Bluntas savo gerbėjams pateikė naują staigmeną: kartu su kantri muzikos atlikėjomis seserimis Ward Thomas įrašė jautrią singlo „Halfway“ versiją.

Naujausiame J. Blunto albume „Once Upon A Mind“ skambanti „Halfway“ prieš mėnesį buvo perdainuota duetu su seserimis Catherine ir Lizzy, o retro stilistikos vaizdo klipą šiai dainai sukūrė su Edu Sheeranu ir „Rudimental“ dirbęs režisierius Danas Massie.

„Sukūriau „Halfway“ kaip solinę dainą. Tačiau kai įrašėme garso takelį, tapo aišku, kad ši daina skirta duetui. Kadangi ji turi amerikietiško žavesio, supratau, kad reikia rasti geriausius kantri atlikėjus. Toli ieškoti nereikėjo, nes „Ward Thomas“ pasirodymas suteikia kūriniui naują skambesį“, - sakė J. Bluntas.

Vaizdo klipas buvo filmuojamas Pietų Londone įsikūrusiame beveik tris dešimtmečius gyvuojančiame LGBTQ linijinių šokių klube „The Cactus Club“.

Dainos „Halfway“ vaizdo klipe viskas autentiška: linijinių šokių pamoką veda žilabarzdis mokytojas Peteris, avintis kaubojiškus batus, o ant scenos J. Bluntas ir „Ward Thomas“ kaip sename vesterne pritardami gitaromis traukia švelnią ritmingą dainą apie tai, jog nėra tokio dalyko kaip pusiaukelė.

Ironiška, tačiau būtent į pasaulinio turo „Once Upon A Mind“ pusiaukelę „Ward Thomas“ seserys ir palydės Jamesą Bluntą – kartu atlikėjai surengs bendrą pasirodymą Londone.

Lietuvoje Jamesas Bluntas pasaulinio turo „Once Upon A Mind“ vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs birželio 3 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje.