Muzika

2020.02.28 12:15

Naują dainą pristatanti grupė „Muskato“: joje yra atsakymas į kiekvienam aktualų klausimą

LRT.lt2020.02.28 12:15

Pernai debiutavęs panevėžiečių duetas „Muskato“ sparčiai skinasi kelią į gerbėjų širdis. Ir nors iš šalies žvelgiant gali pasirodyti, kad neseniai pasirodžiusiai grupei paprasčiausiai sekasi, jos nariams Mariui ir Simonai teko nueiti ilgą ir gana sudėtingą muzikinį kelią.

Prieš susiburiant duetui, jo nariai gyveno muzika, dainuodavo patys, pritardavo kitiems vokalistams, dalyvavo ne viename populiariame TV muzikos projekte, taip pat buvo vienos panevėžiečių grupės nariais, kol pagaliau atrado save.

„Mes džiaugiamės, galėdami patys kurti ir tas dainas atlikti savo klausytojams, kurių ratas vis plečiasi: ypač tai jaučiame koncertų metu, kai žmonės kartu su mumis dainuoja jau dienos šviesą išvydusias mūsų dainas“, - džiaugiasi dueto narys Marius.

Įkvėpti tokio palaikymo, dueto nariai pristato nujausią savo kūrinį „Šalia Tavęs“. Apie ką jis?

„Gyvenime ieškome žmogaus, šalia kurio būnant norisi tapti geresniu, kuris įkvepia kilniems darbams, suteikia teigiamų emocijų ir atveria kelius į atradimus.

Šalia tokių žmonių išgyvename pačias šviesiausias gyvenimo akimirkas, tokių žmonių linkime kiekvienam, o ypač – kiekvienai“, - sako panevėžiečių grupės „Muskato“ narė Simona, sukūrusi tekstą ir šiai dainai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt