Naujienų srautas

Muzika2020.02.28 12:00

„Freaks On Floor“ būgnininkas Rokas Beliukevičius pradeda solinę karjerą: išgirskite jo pirmąją dainą

LRT.lt 2020.02.28 12:00

Lietuvos muzikos padangėje – naujienos. Apie solinės karjeros pradžią neseniai paskelbęs roko grupės „Freaks On Floor“ būgnininkas Rokas Beliukevičius pristato savo debiutinį kūrinį „Be There“.

Pirmosiomis naujienomis apie projekto „HEAVS“ gimimą Rokas pasidalino dar vasario viduryje, o jau šiandien klausytojams atlikėjas pristato pirmąjį singlą „Be There“. Šis psichodelinio pop kūrinys yra vienas iš darbų, kuriais atlikėjas gyvena pastaruosius metus.

„Visada kūriau muziką, rašiau dainas – kai kurios mano dainos tapo freaks‘ų muzika, o kai kurios taip ir neišvydo dienos šviesos. Todėl šiandien jaučiu, kad atėjo laikas tuo pasidalinti“, – teigia Rokas.

Daugiau nei 13 metų sceninę patirtį kaupęs prie būgnų komplekto R. Beliukevičius panoro save realizuoti ir kituose vaidmenyse.

Savo solinėje veikloje atlikėjas ne tik rūpinsis muzikos kūryba, instrumentinės dalies atlikimu, bet ir vokalu: „Vokalas mano kūryboje – tai, tarsi, dar vienas muzikos instrumentas. Nepretenduoju į vokalistų gretas – kurdamas į viską žiūriu kompleksiškiau, kaip į visumą.“

Naujas karjeros tarpsnis, pasak Roko, nėra jo, kaip būgnininko, karjeros pabaiga. Ir tai tikrai nereiškia, kad kartu su kolega Justinu Jaručiu jie suka skirtingais keliais. Anaiptol.

„Grupės veiklos neatsisakome. Aš puikiai jaučiuosi grodamas būgnais savo grupėje ar su kitais Lietuvos atlikėjais, tad tai niekur nesitraukia. Nedingsta ir freaks‘ai, kurie buvo ir yra „namų stotelė“. Čia visada gera grįžti. Taip, aktyvios kūrybinės veiklos su grupe šiuo metu nevykdome, tačiau koncertinė veikla dėl to nenutrūksta. Visada buvome ir liksime atviri – ką tuo metu jaučiame, tas atsispindi mūsų muzikoje.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą