Naujienų srautas

Muzika2020.02.27 10:24

Pamatykite: kylanti Lietuvos jaunosios kartos žvaigždė Jessica Shy pristato naują klipą „Rožė”

LRT.lt 2020.02.27 10:24

Sparčiai populiarėjanti dainininkė Jessica Shy šiandien pristato naują dainą „Rožė”, kurią lydi akį traukiantis vaizdo klipas.

Akustinės gitaros akordai, aistros kupini žodžiai ir rožių žiedlapiai, krentantys šokio ritmu - tai naujos kartos lietuviška popmuzika. Jaunatviška energija ir išmintis, galingos balso natos ir švelnus falcetas - kontrastai, kurie ypatingai dera Jessicos Shy muzikoje.

„Ši daina gimė prieš metus laiko. Buvau visai apie ją pamiršusi iki savo pirmojo solinio koncerto klube „Tamsta”, kurio metu nusprendėme ją atgaivinti ir ji suskambėjo visiškai kitaip.

Buvau apstulbusi nuo žmoniu reakcijos, kuomet koncerto metu jie prašė pakartoti kūrinį, nors ir girdėjo jį pirmą kartą”, - prisimena Jessica Shy.

„Vaizdo klipo idėja atspindi išsilaisvinimą nuo jausmų, tai simbolizuoja stilingas galvos apdangalas - kaukė, kurią pavyksta nusiimti tik dainos finale. Džiaugiuosi, jog prie klipo filmavimo bei idėjos prisidėjo tokia gausi komanda talentingų žmonių”, - priduria atlikėja.

„Labai norėjau, kad dainoje jaustusi subtilus seksualumas bei moteriškumas. Būtent su tuo man asocijuojasi rožė, tai moteriškumo simbolis, kuriuo galima grožėtis ,tačiau jis taip pat turi ir dyglius, rožė reikalauja priežiūros. Dažnai dainas rašau įkvėpta savo gyvenimo, o savo emocijas stengiuosi išlieti per muziką. Dabar ši daina skamba kitaip nei pries metus, jos klausantis ateina palengvėjimo bei nepriklausomybės jausmas, tarsi kartu su ja būčiau užaugus ir subrendusi kaip asmenybė”, - istorija dalinasi dainininkė.

Jessica Shy muzikos kūrinius leidžia vos metus, bet atlikėjos dainų perklausos „YouTube” platformoje jau perkopė 5 milijonų ribą ir sulaukė didžiulio palaikymo iš klausytojų.

Nuostabaus balso savininkė sėkmingai koncertuoja su grupe ir klausytojams pristato įspūdingą koncertinę programą, šią savaitę ji koncertavo ir vaizdo klipų apdovanojimų ceremonijoje KLIPVID.

Talentinga dainų kūrėja dirba ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio prodiuseriais, bendradarbiauja su dainų rašytojais, nebijodama išbandyti savęs įvairaus žanro muzikoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi