Naujienų srautas

Muzika2020.02.18 16:31

Dainą su leukemija sergančia Mėja pristatantis Stano: ji labai stiprus žmogus

LRT.lt 2020.02.18 16:31

„Kartais dainų tekstai suskamba visiškai kitaip, kai juos sudainuoji po daugelio metų“, – pasakoja atlikėjas Stano, kartu su Mėja perdainavęs seną grupės „Delfinai“ laikų superhitą „Neišeik“.

Mėja serga sudėtinga kraujo vėžio forma – limfoblastine leukemija. Vienuolikos metų mergaitei buvo pasiūlyta kartu su Stano atlikti dainą „Mamų unijos“ koncerte. Dainininkas pasakoja, kad labai nustebo sužinojęs Mėjos pasirinkimą.

„Iš daugybės kūrinių mergaitė išsirinko būtent šitą. Tiesą sakant, dainos „Neišeik" niekas net nesiūlė. Mėja prasitarė, kad jai svarbi ir brangi šita daina ir nedrąsiai paprašė atlikti ją kartu su manimi.

Prieš penkiolika metų, kai rašiau tekstą, tikrai nemaniau, kad jis gali nuskambėti tokiame kontekste. Išties, dainos gyvena savo gyvenimą. Buvo nuostabu stebėti, kaip Mėja studijoje įrašinėja šitą kūrinį. Kiek drąsos ir ryžto. Kiek tikėjimo. Ji labai stiprus žmogus“, – pasakojo Stano.

Vasario 22 dieną per LRT TELEVIZIJĄ žiūrovai turės galimybę pamatyti pirmą kartą organizuojamą paramos fondo „Mamų unija“ koncertą „Gyventi gera“.

Renginys skirtas onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir jų šeimoms, kuriems reikalinga pagalba.

Koncerto metu pamatysite sveikstančių ir pasveikusių vaikų istorijas bei daugiau sužinosite apie „Mamų unijos“ veiklą.

Scenoje taip pat pasirodys garsiausios Lietuvos žvaigždės, kurios paruoš įspūdingus pasirodymus,o kartu su jais pasirodys pasveikę ir vis dar besigydantys vaikai, kurie pirmą kartą gyvenime žengs į didžiąją sceną.

Viso koncerto metu turėsite galimybę aukoti – tai daryti galima jau dabar, numeriu 1418 (auka 3 eurai) ir 1408 (auka 5 eurai). Visi suaukoti pinigai bus skiriami padėti sergantiems vaikams ir jų šeimoms: perkami nekompensuojami vaistai, padengiamos nekompensuojamų tyrimų išlaidos, apmokamas sergančių vaikų gydymas užsienyje, suteikiamos slaugos priemonės ir visa kita reikalinga pagalba.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi