Naujienų srautas

Muzika2020.02.18 16:13

Išgirskite: „Twosome“ nariai Justinas ir Zigmantas pristato naują dainą „Ispanijos dangus“

LRT.lt 2020.02.18 16:13

„Eurovizijos“ atrankoje ne sykį dalyvavusios grupės „Twosome“ nariai Justinas Stanislovaitis ir Zigmantas Baranauskas pristato naują dainą apie saulėtąją Ispaniją.

„Pastaruoju metu teko nemažai koncertuoti užsienyje ir tas labai mus džiugina, keliauti labai mėgstu ir vienas iš įsimintiniausių vizitų buvo muzikinė konferencija Ispanijoje. Labai svajoju ten sugrįžti ir koncertuoti. Taip ir gimė idėja dainai“, - sako šią dainą pristatančios grupės „Justinas Trio“ lyderis Justinas Stanislovaitis.

„Jau toli važiuoti nebereikia, Ispanijos dangų turime ir čia. Cepelinų spalvos dangų palengva keičia tropinė saulė, dabar laukiam tik ryškiaspalvių papūgų ir tingių pavianų“, - juokauja Zigmantas Baranauskas.

„Justinas Trio“ ir Zigmantas Baranauskas per praėjusius metus įrašė albumą „Pakilt virš debesų“, kuris pasirodys kovo 11 dieną. Taip pat spėjo surengti pasirodymus daugybėje Lietuvos miestų ir miestelių bei šiuo metu stropiai dirba studijoje prie kitų kūrinių, kuriuose šiek tiek pabėga nuo romantikos ir egzistencinių klausimų kėlimo. Dainos skirtos atsipalaidavimui ir tiesiog gero laiko praleidimui.

„Į albumą „Pakilt virš debesų“ sudėjome daug savo minčių, apmąstymų ir išgyvenimų, tad po tokio sunkaus darbo norėjosi tiesiog atsitraukti ir šiek tiek pakvailioti“, - sako Justinas.

„Slogių minčių ir depresyvaus mąstymo ir taip pakanka. Todėl norisi įnešti daugiau saulės, šiltų emocijų ir to ispaniško dangaus“, - priduria Zigmantas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi