Muzika

2020.02.14 12:23

Naują dainą pristatantis Stano: kartais norisi pabūti kiaule

LRT.lt2020.02.14 12:23

Muzikos prodiuseris ir atlikėjas Stano klausytojams pristato naujausią savo dainą – „Tokia žiema".

Eksperimentuoti su stiliais nevengiantis dainininkas šį kartą pasuko link elektroninės šokių muzikos, tačiau tai nereiškia, kad klausytojai nebeatpažins Stano.

„Mano balso tembras labai atpažistamas. Jaunystėje netgi to gėdijausi. Man atrodė, kad kalbu per aukštai, kad tembras per švelnus ir moteriškas.

Tačiau pastangos balsą „pastorinti" buvo bergždžios, tad susitaikiau. Kai skambinu į kokią nors įstaigą - banką, polikliniką - jau po kelių akimirkų suprantu, kad kitapus esantis žmogus mane atpažino.

Kartais mano pašnekovas nesupranta su kuo konkrečiai bendrauja, tiesiog sako, kad „jūsų balsas man kažkur girdėtas", o kartais supainioja su klasioku ar kokiu seniai girdėtų draugu. Kurioziškų situacijų tikrai netrūksta.

Ši situacija man ir pačiam uždeda tam tikrą naštą ir atsakomybę. Jei taip atvirai, juk suprantat, kaip kartais norisi aprėkti kokį antstolį, kuris susipainiojęs užblokavo visas tavo sąskaitas (reali situacija), bet negali. Nes supranti, kad tave pažino. Ir nors gyvenime, galbūt, niekada to žmogaus nesutiksi, bet vis tiek tenka elgtis kultūringai. O kartais taip norisi pabūti kiaule", - juokiasi Stano.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt