Naujienų srautas

Muzika2020.02.12 16:45

Paaiškėjo, kas Vilniuje apšildys garsios JAV grupės „X Ambassadors“ koncertą

LRT.lt 2020.02.12 16:45

Lygiai po mėnesio menų fabrike „Loftas“ įvyks pirmasis JAV roko grupės „X Ambassadors“ koncertas mūsų šalyje.

Šis pasirodymas įtrauktas į pasaulinį grupės turą, skirtą naujam albumui „Orion“. Debiutinį ambasadorių koncertą Vilniuje „apšildyti“ patikėta jaunam ir talentingam Kristijonui Ribaičiui.

2017 m. Kristijonas Ribaitis išleido debiutinį albumą „Vakar buvo rytoj“, skambėjusį arčiau tradicinės bardų muzikos. Dabar Kristijono kūryba tamsesnio ir gilesnio skambesio – joje realistiškesnė ir aršesnė poezija susipina su intensyviais elektronikos garsais.

Naujasis K. Ribaičio stilius puikiai atsispindi jo praėjusių metų pabaigos EP „Penki“ ir ką tik išleistame EP „Preliudas“, kuris, anot paties Kristijono, ir yra įžanga į tai, kas bus toliau. O atlikėjo planuose – ne tik naujas albumas, bet ir pasirodymas kovo 12 d. Vilniuje.

Turbūt nėra žmonių, negirdėjusių „X Ambassadors“ dainos „Renegades“, kuri 2015 m. skambėjo visų radijo stočių eteryje ir kopė į topų viršūnes ne vienoje šalyje.

Debiutiniame albume VHS be šios dainos skambėjo ir „Unsteady“ bei kartu su Jamie N Commonsu įrašyta „Jungle“.

Praėjusiais metais „X Ambassadros“ išleido antrąjį studijinį albumą „Orion“, kurio pavadinimas parinktas neatsitiktinai. Tokiu vardu savo pernai gimusį sūnų pavadino grupės klavišininkas Casey Harris. Be Casey grupėje – jo brolis vokalistas ir multiinstrumentalistas Samas Harrisas ir būgnininkas Adamas Levinas.

Pirmasis „X Ambassadors“ koncertas Lietuvoje įvyks Vilniuje menų fabrike „Loftas“ kovo 12 d.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą