Muzika

2020.02.10 12:54

Išgirskite: reperis Omerta pristato naują dainą „Žiebtuvėlis“ ir skelbia koncertų turą

LRT.lt2020.02.10 12:54

Vienas geriausių repo atlikėjų Lietuvoje Omerta sausį išleido savo ketvirtąjį albumą „Trauka“.

Šiandien reperis pristato naują singlą iš albumo ir skelbia apie koncertinį turą.

„Žiebtuvėlis“ – taip vadinasi nauja reperio daina, kurioje atskleidžiamas jo santykis su muzika ir įkvėpimo paieškomis.

„Kūryba – tai nuolatinis vidinis konfliktas, paieškos ir atradimai. Mes vis ieškome kažko, kas mus „pridegtų“ iš vidaus ir mes vėl galėtume mėgautis ir daryti tai, kas iš tiesų suteikia kūrybinę ir asmeninę laisvę bei laimę“, - sako Omerta.

Šiais metais 15 metų kūrybinės veiklos jubiliejų švenčiantis Omerta, vis dar nenustoja stebinti savo klausytojų. „Aš labai daug dėmesio skiriu turiniui, o naujausias albumas yra kaip vaizdingas dešimties serijų vieno sezono serialas, su savo įžanga, dėsniais, įtampa, drama, atoslūgiu ir kulminacija“, - sako reperis. „Prisipažinsiu, šio albumo kūrybinis procesas pareikalavo ypatingai daug emocinių ir jėgų, nėra lengva viską „ištraukti“ iš vidaus, peržiūrėti, persijoti ir išrašyti visa tai ant lapo. Tai nepaprastai gili kelionė po mano vidinį pasaulį“.

Šiuo metu atlikėjas intensyviai ruošiasi koncertiniam turui, kurio metu gyvai pristatys naujas dainas iš naujo albumo ir, pažada, nepamirš ir gerai žinomų savo hitų. Vasario 14 dieną atlikėjas koncertuos Birštone ir Alytuje, pastarajame mieste pristatys ne tik naują albumą, bet kartu su Pushu švęs muzikinio ženklo „Dyzgo“ 20-ties metų gimtadienį.

Vėliau koncertinis turas „Trauka“ persikels į Joniškį, Panevėžį, Mažeikius, Jonavą, Tauragę. Turą vainikuos koncertas Kauno lofte „Gargaras“, įvyksiantis kovo 13 dieną. „

Tai bus didžiausias mano koncertas šiais metais, kuriam ruošiamės labai atsakingai, tai bus nepamirštamas vakaras tiek mums tiek klausytojams“, - žada atlikėjas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.