Muzika

2020.02.07 15:01

Freddie Mercury scenoje įkūnijantis Mantas Jankavičius dalijasi „Queen“ meilės dainos versija

pasiklausykite
LRT.lt2020.02.07 15:01

Jau šį mėnesį, per meilės šventę Valentino dieną, turą po didžiausias Lietuvos arenas su projektu „Mantas: Rhapsody Recomposed“ pradėsiantis atlikėjas Mantas Jankavičius dalinasi savo atliekama dainos „Love Of My Life“ versija ir pasiruošimo koncertams akimirkomis, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Jo muzika ir asmenybė mane veikia, paliečia. Man tai – tarsi savotiška gydymo procedūra, kuria noriu dalintis ir su kitais,“ – apie Freddie Mercury, legendinį grupės „Queen“ vokalistą, ir jo kūrybą sako Mantas.

Charizmatiškasis atlikėjas jau ne kartą įkūnijo šį pasaulinio garso dainininką, tačiau projektas „Mantas: Rhapsody Recomposed“ – ypatingas, mat pasirodymo formatas – vienintelis toks ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

Manto vokalui akomponuojama šiam žanrui neįprastu instrumentu – vargonais, kuriais skambina Robertas Lamsodis. Projektas debiutavo praėjusių metų vasarą, festivalio „Midsummer Vilnius“ atidaryme, o netrukus griausmingai nuskambės ir didžiųjų Lietuvos miestų arenose.

Unikaliems šou atlikėjas ruošiasi itin intensyviai. Repeticijų metu ir net kasdieniniame gyvenime Mantas meistriškai įsikūnija į muzikos legendą. Būsimąjį sceninį Manto įvaizdį papildo efektingi Kęsto Rimdžiaus kurti kostiumai.

Artėjant Valentino dienai, kurios vakarą Mantas žengs ant scenos „Siemens“ arenoje Vilniuje, su savo klausytojais atlikėjas dalinasi grupės „Queen“ plačiai žinomos dainos „Love Of My Life“ versija. Jam tai – viena mėgstamiausių visų laikų meilės dainų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.