Muzika

2020.02.07 10:44

Kastytis Kerbedis pristato naują dainą – tiks ir šokių aikštelėje, ir automobilyje, ir vienatvėje

LRT.lt2020.02.07 10:44

Gali pasirodyti, kad Kastytis Kerbedis jau kurį laiką tiesiog gyvena įrašų studijoje. Nuotraukomis iš jos savo „Facebook“ paskyroje nuolat besidalinantis atlikėjas išties intensyviai dirba ties naujomis dainomis, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Praėjusių metų pabaigoje išleidęs superhitu tapusią „Mėlynakę“, turinčią jau beveik pusę milijono perklausų platformoje „Youtube“, K. Kerbedis vakar nudžiugino savo gerbėjus pristatydamas jau antrą dainą šiais metais.

„Tave turiu“ – gili meilės daina, galinti skambėti ir šokių aikštelėje, ir automobilyje, ir vienatvėje. Tai kūrinys, turintys viską, ko reikia tikram muzikos hitui: sodri moderni muzika, prasmingi žodžiai, išskirtinis K. Kerbedžio vokalas ir šiek tiek melancholijos. Tai tik laiko klausimas, kada ši daina užkariaus radijo stotis, jų topus ir, svarbiausia, klausytojų širdis.

Vos per kelias valandas „Tave turiu“ internete sulaukė tūkstantinių perklausų ir liaupsių atlikėjui. O pats K. Kerbedis neketina lėtinti tempo ir jau visai greitai žada dar daugiau naujovių ir staigmenų.