Muzika

2020.01.25 17:44

Nauja vieta muzikos mylėtojams Vilniuje – festivalių namai

LRT.lt 2020.01.25 17:44

Penktadienį Vilniaus geležinkelio stoties rajone buvo galima sutikti žinomus šalies muzikos atlikėjus, vadybininkus, festivalių ir renginių organizatorius ir kitas garsenybes. Pirmajame perone duris atvėrė festivalių namai „Line Up“, sakoma pranešime žiniasklaidai.

Radvilas Ra pakerėjo įspūdingu solo, o „Tavo tėvas“ atvirkščiai – savo gausiu sąstatu išbandė, kiek maksimaliai naujoji scena talpina žmonių. Viskas baigėsi Viktoro Diawaros-Vee ir Algirdo Barniškio-Blėkos dueto „No DJ‘s goes AC/DC“ šėlionėmis: Vee nešiojo Blėką po salę, šiam virpinant gitaros stygas su tokiu pat užsidegimu, koks būdingas Angusui Youngui.

Toks line-up`as, kas festivalių kalboje reiškia visą atlikėjų sąrašą, geriausiai iliustravo, kodėl pasirinktas būtent šis klubo pavadinimas.

Klubo atidarymą atšventę muzikos pasaulio atstovai sutarė, kad tokia erdvė turi potencialo, o artimiausi festivalio namų kaimynai – baras „Peronas“ įteikė savininkams simbolinę aukso plytą, linkėdami gero verslo.

Ar vilniečiai pamėgs naująją stotelę geležinkelio stoties perone, paaiškės jau netrukus. Šį šeštadienio vakarą „Line Up“ šokių aikštelę išbandys Kauno didžėjai, sekmadienį bus proga praleisti vakarą su „Bliuzo naktų“ ir „Galapagų“ scenas jau nušlifavusiais „Gonsofus“, o kitą šeštadienį sugrįš visi senieji gerieji „Despotin Fam“.