Naujienų srautas

Muzika2020.01.17 11:30

Į „Eurovizijos“ atranką grįžtantys „The Roop“ klausytojams nori nusiųsti pasitikėjimo savimi

LRT.lt 2020.01.17 11:30

Po 2018 metų sėkmingos „Eurovizijos“ atrankos, „The Roop“ vis sulaukdavo žmonių klausimų, ar vėl žada dalyvauti. Pasak grupės, tai dar labiau sustiprino norą grįžti į konkursą. Praėjo dveji metai po „Yes, I Do” dainos išleidimo ir štai „The Roop“ pristato naują Eurovizijai skirtą kūrinį „On Fire”, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Šių metų daina yra apie tai, ką jau kelis metus savyje nešioju, stebiu aplinkoje. Tai – per greitas savęs „nurašymas“. Mes per dažnai save nuvertiname. Manome, kad neatitinkame standartų ar esame neįdomūs, per jauni, per sen“, – sakė grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Kalbėdamasis su vienu muzikos prodiuseriu, Vaidotas sužinojo, kad dažnai pas prodiuserius atvykę dvidešimtmečiai teigia besijaučiantys per seni kažko pasiekti. Atlikėjas mano, kad jaunystės kultas mūsų šalyje yra per didelis ir neadekvatus.

„Žmonės, sulaukę 30 metų, jau jaučiasi be laiko pasenę ir beviltiški. Manau tai nėra normalu. Pats su tokiomis mintimis taip pat susidūriau, bet stengiuosi keisti savo požiūrį, dirbti su dar didesne energija nei tuomet, kai man buvo 20. Šia daina noriu ir savo klausytojams nusiųsti pasitikėjimo bei geros energijos. Mes visi galime būti kuo norime, tada kada norime, ir amžius neturi reikšmės”, – sakė Vaidotas.

Pasak grupės, dainos pavadinimas „On Fire” (I'm on fire) reiškia jaustis pakylėtai, aistringai, susidomėjusiai, būti pilnam jėgų.

Nuotaikingą dainos vaizdo klipą kūrė režisierė Indrė Juškutė ir operatorius Adomas Jablonskis.

„Dažnai esame stebimi aplinkinių lyg per padidinamąjį stiklą, savęs ieškome kitų žmonių atspindžiuose, visuomenės nuomonėse, svetimuose žvilgsniuose ir labai dažnai - tas vaizdas būna nepilnas, kreivas. Tačiau kai pradedi pasitikėti savimi – atspindžiai tampa tiesiog žaidimu“, – apie klipo idėją pasakojo režisierė Indrė.

„The Roop“ nariai paklausti, ar yra pasiruošę atstovauti Lietuvai, drąsiai sako „taip“. Jų stiprybė – amžius, patirtis, komanda ir profesionalumas. Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje per LRT TELEVIZIJĄ „The Roop“ pasirodys sausio 25 dieną.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą