Naujienų srautas

Muzika2020.01.16 15:53

„Ministry of Echology“ tęsia albumo pristatymo koncertus: palmės vazonuose ims siūbuoti kaip tos Jamaikoje

LRT.lt 2020.01.16 15:53

Muzikos grupė „Ministry of Echology“, neseniai išleidusi trečiąjį savo studijinį albumą „Mixed Feelings“, tęsia jo pristatymus ir kviečia į artėjančius koncertus, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„2019 metais sugrojome vienu koncertu daugiau, nei 2018 bei išleidome vienu albumu daugiau, nei 2018. Tai, ko gero, buvo mūsų didžiausias džiaugsmas šiemet“ – socialiniame tinkle mintimis praeitų metų pabaigoje dalinosi „Ministry of Echology“ muzikantai.

Albumas „Mixed Feelings“, kuriame sutilpo vienuolika kūrinių, įrašytas Vilniuje, Kirtimų kultūros centre, „Sodas Sounds“ studijoje, Plungės kultūros centre bei namų studijose. Albumo suvedimo ir mastering‘o darbai atlikti Italijoje, Neapolyje, bendradarbiaujant su garso inžinieriumi ir dub'o meistru Giovanni Roma.

Dviems iš albumo kūrinių pernai buvo nufilmuoti vaizdo klipai, iš kurių vienam sukurtos pieštos animacijos. „Them Tell Me“ – tai daina, primenanti apie prasmę ir pasitikėjimą. Kūrinio atlikimas nufilmuotas paskutines savo dienas skaičiavusiuose Vilniaus Profsąjungų rūmuose. „Kai užsisuka galvoj dalykai, daug klausimų ir nuvargsti, ateina ponia Šviesa ir, atsisėdus į pasąmonę, saugo žadėdama, kad visi keliai veda šviesos kryptimi“, – mintimis apie savo dainą dalinasi grupės vokalistė Dominyka Kriščiūnaitė.

KLIPVID 2019. Ministry of Echology – „Them Tell Me“

Abu vaizdo įrašus galima pamatyti „Youtube“ ir „LRT KlipVid“, o albumą rasti ir paklausyti galima daugumoje internetinių muzikos klausymosi platformų. Albumas „Mixed Feelings“ taip pat buvo išleistas ir vinilo plokštelės bei kompaktinio disko pavidalu.

Reggae muziką grojantis muzikantų kolektyvas lapkričio mėnesį jau sugrojo albumo pristatymo koncertą Vilniaus klube Kablys, aplankė Latvijos miestus Rygą ir Cėsį, Lenkijos Seinus, taip pat Alytų. Na, o po koncertų spėjo pasidžiaugti dėmesiu iš užsienio radijo stočių – „Catflea Massacre Ska & Reggae Show“ iš Jungtinės Karalystės radijo stoties „Boot Boy Radio“ bei „Radio Polska Czwórka“ laida „Strefa Dread“ su legendiniu Lenkijos regio atstovu Mirosław „Maken“ Dzięciołowski pakalbino albumo prodiuserį Ministry of Echology muzikantą Paulių Buraką bei pagrojo dainų iš albumo. Grupė tęsia kūrybą, kuria naujas dainas ir vasarą planuoja koncertuoti įvairiuose Lietuvos ir užsienio muzikos festivaliuose.

„Nors mūsų palmės tik vazonuose, o kojos basos tik vasarą, mes kviečiame judint liemenį pagal boso liniją, tūpčiot su vargonais ir gitara, plot su būgnais, švilpt su variu ir dainuoti kartu. Ir tada tirštų aidų apsupty mūsų palmės ims siūbuoti kaip tos Jamaikoje!“ – albumo išleidimo šventę toliau kartu švęsti kviečia „Ministry of Echology“ muzikantai!

Artėjantys grupės „Ministry of Echology“ koncertai vyks sausio 17 d. Vilniuje, „XI20“ erdvėje, sausio 18 dieną Kaune, „Sinagoga Studio“ erdvėje, vasario 7 dieną Klaipėdoje, „Švyturys BHouse“ erdvėje, o vasario 8 dieną Latvijoje, Liepojoje esančioje erdvėje Kultūras Nams Wiktorija“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą