Naujienų srautas

Muzika2020.01.14 09:28

Donatas Montvydas skelbia apie koncertinį turą po Lietuvą

LRT.lt 2020.01.14 09:28

Po sėkmingai nuvilnijusių šventinių koncertų Donatas Montvydas skelbia apie artėjantį akustinį koncertinį turą. Jau nuo vasario mėnesio Donatas Montvydas žada surengti kitokią ir išskirtinę programą su naujai suburtu grupės sąstatu, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Artėjančiame ture atlikėjas sukurs ypatingą akustinę atmosferą, kurioje netruks ir muzikinių staigmenų. Klausytojai galės pirmieji išgirsti naujausią ir dar neišleistą Donato kūrinį. Tai koncertai, kurie bus ypatingai jaukūs, pilni atlikėjo gyvenimiškų pasakojimų ir, kaip pats Donatas sako, kiekvienas jų vis kitoks. „Mes atsinešam į sceną dalį savo gyvenimo, kuriuo dalinamės su klausytojais, todėl viskas vyksta čia ir dabar”, – šypsosi atlikėjas.

Akustiniuose koncertuose atlikėjas pasitiks klausytojus su geriausiomis savo dainomis, kurias atliks kartu su profesionaliausia gyvo garso grupe: pianistu-kompozitoriumi Mariumi Leskausku, perkusininku Andriumi Kairiu ir gitaristu Žygimantu Kepeniu. Pasirodymą taip pat lydės ir specialiai koncerto atmosferai ir scenografijai sukurti pakviesta apšvietėjų komanda.

Savo koncertinį turą Donatas Montvydas pradės simboliškai per Valentino dieną vasario keturioliktą Kaune, taip išreikšdamas savo meilę gerbėjams. Po Kauno Donatas su grupe turą tęs Žemaitijos miestuose. „Šis kraštas man yra itin artimas, o koncertuodamas ten esu tikras, kad bent taip pasimatysiu su giminaičiais“, – šypsosi atlikėjas.

Jaukius muzikinius susitikimus Donatas surengs net 10–yje miestų: Mažeikiuose, Kaune, Panevėžyje, Telšiuose, Tauragėje, Plungėje, Marijampolėje, Klaipėdoje, Utenoje, Šiauliuose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi