Naujienų srautas

Muzika2020.01.07 14:06

Grupė „Twosome“ pristato naują eurovizinę dainą

LRT.lt 2020.01.07 14:06

Specialiai „Eurovizijai“ susibūręs vokalinis, instrumentinis ir šokio ansamblis „Twosome“ pristato naują dainą, su kuria šiais metais bandys pasiekti „Eurovizijos“ Džomolungmos aukštumas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Po sėkmingo kelio LRT TELEVIZIJOS projekte „Šok su žvaigžde“ Paulius Šinkūnas kartu su bendražygiais Justinu Stanislovaičiu ir Zigmantu Baranausku paskutinį kartą mėgins jėgas ir žengs į „Eurovizijos“ sceną. „Trečias kartas nemeluoja, o ketvirto nebus. Šiais metais dalyvaujame, nes jaučiame, kad sukūrėme gerą dainą, kuri pakels nuo kėdžių net žiūrovus namuose. Manau, vienas svarbiausiu dalykų dainoje yra sukelti emocijas, o mūsų daina yra pripildyta būtent teigiamų emocijų“, – besišypsodamas teigia Paulius.

„Daina smagi, kviečianti šokti ir kartu skanduoti. Taip pat daina turėtu nepalikti abejingų tų, kurių antroji religija yra populiariausias Lietuvos sportas – krepšinis“, – teigia Justinas Stanislovaitis. „Esu paruošęs staigmeną“, – įtariai šypsodamasis sakė Zigmantas.

Grupė „Twosome“ pradėjo savo kelią 2018 m. „Eurovizijoje“ ir, kaip teigia grupės nariai, šie metai parodys, ar grupė tęs savo egzistavimą. „Svarbiausia, kad mūsų pasirodymas suteiktų žmonėms džiaugsmo“, – teigia grupės nariai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi