Naujienų srautas

Muzika2020.01.06 15:51

Vienuoliktą kartą vyksiantis „Garažas“ kviečia išgirsti, kokios žvaigždės žibės netrukus

LRT.lt 2020.01.06 15:51

Daugelis jaunų Lietuvos atlikėjų ir grupių pavasario laukia ne tik dėl grįžtančios saulės. Būtent kovą prasideda ilgiausią istoriją Lietuvoje turintis jaunų grupių konkursas „Garažas“, išpildęs ne vieno scenos naujoko svajonę, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Naujos muzikinės pažintys, galimybė praplėsti savo klausytojų ratą ar pagaliau būti pastebėtiems muzikos ekspertų – priežastys, dėl kurių jaunieji kūrėjai metai iš metų stoja ant klubo „Tamsta“ scenos. Tuo tarpu pilną klubą surenkantis konkursas žiūrovus traukia unikalia proga pamatyti ir išgirsti ryškiausiai šviečiančias ateities žvaigždes.

„Šiemet muzikinis „Garažo“ teleskopas startuos jau vienuoliktą kartą. Labai kviečiam dalyvauti visus bandančius, kuriančius ir norinčius pasidalinti kūrybiškumu su plačiąja publika“, – sako „Tamstos“ komanda.

Organizatoriai džiaugiasi, jog „Garažas“ nėra tik muzikinės lenktynės. Publikos simpatijas čia užkariaujančios grupės nebūtinai namo grįžta su prizais. Tačiau klausytojų dėmesys gali virsti nemenku tramplinu į platesnes muzikos erdves.

Per visus dešimt gyvavimo metų sėkmę prieš „Garažo“ auditoriją išbandė ir daugiau šiandien gerai žinomų kolektyvų ir atlikėjų: „Garbanotas“, „ba.“, „Liūdni slibinai“, „Abudu“, Markas Palubenka, „Jama & W“, „Flash Voyage“, „Timid Kooky“, „jauti“, „Bjelle“, „Solo Ansamblis“ ir kt.

„Tamsta“ komanda primena, kad paraiškos jau priimamos ir laukia jų iki 2020 metų vasario 17 dienos, 10 valandos ryto. Praėjusiais metais vykusiame jubiliejiniame konkurse dalyvauti panoro net 182 grupės. Ne mažesnio susidomėjimo tikimasi ir šiemet. Muzikuojančių žmonių konkurso paraiškų organizatoriai laukia el. paštu: konkursas@tamsta.com.

Laiške atlikėjai turėtų pridėti gyvai atliekamo kūrinio nuorodą (platformose „YouTube“, „Vimeo“ ar pan.), nurodyti grupės pavadinimą, sudėtį, narių amžių, atstovaujamą stilių, savo kontaktus bei nepamiršti keleto sakinių apie savo grupę.

Savom ausim išgirsti ir įvertinti ryškiausias rytojaus žvaigždes žiūrovai klube „Tamsta“ kviečiami nuo kovo 4 dienos, kuomet įvyks pirmasis „Garažas‘20“ konkurso turas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą