Muzika

2019.12.30 16:37

Daddy Was A Milkman 2019-uosius vainikavo anšlaginiu koncertu Palangoje

LRT.lt2019.12.30 16:37

Paskutinįjį metų sekmadienį (gruodžio 29 d.) anšlaginį koncertą Palangoje surengė Daddy Was A Milkman. Sausakimšoje Palangos koncertų salėje vykęs pasirodymas nenuvylė susirinkusios publikos. Gerbėjai išgirdo ne tik pačias žinomiausias atlikėjo dainas, bet ir iki šiol niekur neskambėjusius kūrinius.

„Metų atlikėjo“, „Metų elektronikos“ ir „Metų proveržio“ titulus „M.A.M.A.“ apdovanojimuose pelnęs Daddy Was A Milkman debiutavo prieš ketverius metus ir greitai pelnė melomanų bei muzikos kritikų simpatijas. Geriausias to įrodymas yra anšlaginiai koncertai: pradedant 2016 m. vasarą vykusio debiutinio albumo „Daydreaming“ pristatymo koncertu ir baigiant didžiausiais karjeroje tapusiais pasirodymais Trakų pilyje, „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje ir „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Daddy Was A Milkman yra vienas iš nedaugelio mūsų šalies atlikėjų, kurie sėkmės sulaukė ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Atlikėjo dainas dažnai transliuoja Latvijos radijo stotys, Daddy Was A Milkman yra bene vienintelis mūsų scenos atstovas, reguliariai rengiantis anšlaginius koncertus Rygoje.

Atlikėją savo programose nori matyti daugelis didžiųjų mūsų regiono festivalių organizatorių. Jau keletą kartų Daddy Was A Milkman grojo didžiausiame Baltijos šalių festivalyje „Positivus“. Puikiu jo pasirodymu mėgavosi bene didžiausio Lietuvos muzikos festivalio „Granatos Live“ publika. Taip pat Daddy Was A Milkman vienos dienos festivalyje „Summer In The City“ „apšildė“ britų žvaigždę Johną Newmaną ir elektroninės muzikos legendą „Royksopp“.

Neseniai Daddy Was A Milkman įrašė bendrą dainą su populiariausia Latvijos grupe „BrainStorm“. Bendras kūrinys „This Is How I Feel“ greitai užkariavo melomanų širdis.