Muzika

2019.12.30 16:32

Alina Orlova metus baigia aukšta nata: du koncertai per vakarą, baltas fortepijonas ir ambicingi planai

LRT.lt2019.12.30 16:32

Sostinė myli Aliną Orlovą: paskelbus, kad gruodžio 29-ąją įvyks jos koncertas Vilniaus „Vaidilos“ teatre, bilietai buvo tiesiog iššluoti.

Surengtas dar vienas, papildomas atlikėjos pasirodymas. Abu jie vakar buvo magiški. Prie baltojo rojalio įsitaisiusi Alina sugrojo publikos fantastiškai priimtą programą, kuriai naujų spalvų suteikė violončelė ir armonikos variacijos.

Praėjusiame amžiuje „Vaidilos“ teatras buvo vadinamas „skrajojamuoju“. Sekmadienį atlikėja ir dainų autorė A. Orlova su savo mylima publika šioje Vilniaus salėje taip pat atsiplėšė nuo žemės: abu koncertai buvo neįtikėtinai stiprios energijos, muzikinio ir vizualinio paveikumo, rašoma pranešime spaudai.

Įspūdingos šviesos, baltas fortepijonas, violončelė ir armonika: Alinai pavyko sukurti metų sandūros magiją. „Buvo labai gražu, labai gerai“, - sakė A. Orlova, sugrojusi du koncertus per vieną vakarą ir pabaigusi 2019-ųjų metų koncertų sezoną aukšta nata.

Programoje nuskambėjo ne tik Alinos kūrybinė retrospektyva ar dainos, sukurtos pagal Antano Miškinio, Henriko Radausko, Annos Achmatovos ir kitų mėgstamų autorių žodžius. Smagiu siurprizu tapo bisui sugrotas „Hiperbolės“ hito „Aš dar dainuosiu“ koveris.

Kitąmet A. Orlova planuoja koncertus Lietuvoje ir užsienyje. O pavasarį pasirodys jos antrojo albumo „Mutabor“ vinilinė plokštelė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt