Muzika

2019.12.28 14:44

„Žalgirio“ areną sudrebino Vido Bareikio šou: energijos pliūpsnis, staigmenos ir šėlstanti minia

LRT.lt 2019.12.28 14:44

Penktadienio vakarą Kaune įvyko didžiausias Vido Bareikio koncertas „Ežero dugne“, kurį galima pavadinti vienu energingiausių, beprotiškiausių ir ambicingiausių 2019 metų šou.

Nenumaldoma atlikėjo energija, kūrybiniai sprendimai, specialieji efektai, būrys plikių ir šokėjų, pučiamųjų orkestras, ištikimiausia grupė „VB Gang“, V. Bareikio surengtas pasirodymas su grupe „8 Kambarys“, širdį ne vienam suvirpinę duetai su Monika Linkyte bei GJan – visa tai vakar vakare užkūrė tokį šou, kuris privertė kilnotis „Žalgirio“ arenos stogą.

Populiarumo bangomis skrodžiantis, nuolatos eksperimentuojantis ir savo originaliais sprendimais stebinantis V. Bareikis didžiausiam savo karjeroje šou „Ežero dugne“ ruošėsi apie pusę metų: šviesos sprendimus kūrė žymus šviesų dailininkas Arvydas Buinauskas, o daugiau nei 100-o žmonių komanda rūpinosi tuo, kad visi netikėčiausi ir drąsiausi V. Bareikio sumanymai virstų realybe.

Tiek pat žmonių vakaro metu kartu su atlikėju pasirodė ir ant 6-ių koncerto scenų bei padovanojo įsimintiniausią vakarą susirinkusiai gerbėjų miniai! Koncerto metu atlikėjas pabrėžė, kad vienos didžiausių vertybių jam yra draugystė ir pagarba, ir tai buvo juntama viso šou metu! V. Bareikis savo betarpišku ir šiltu bendravimu su publika, improvizacijomis, ypatingu dėmesiu sukūrė ypatingą atmosferą. Draugystę, gimusią per kūrybą, V. Bareikis pademonstravo atlikdamas kūrinius kartu su Monika Linkyte ir grupe „8 Kambarys“. O su atlikėja GJan vakaro metu dainininkas duetu atliko dainą „Siela stiklinė“.

Atlikėjo energijos užteko net šešioms scenoms, tarp kurių jis judėjo kosminiu greičiu. Koncerto metu buvo galima išgirsti tokias jau seniai hitais tapusias dainas kaip „Pusvalanduko“, „Nervai“, „Ant bangos“ bei kitus kūrinius, pakylėjusius atlikėją į populiarumo viršūnę. Be to, kaip ir buvo žadėta, šou metu V. Bareikis pirmą kartą atliko kūrinius iš savo naujo ką tik išleisto penktojo albumo „Ežero dugne / Ant bangos“.

Visi, kas iš šio koncerto tikėjosi netikėčiausių dalykų, buvo teisūs: kažkur tarp žiūrovų pradėjo groti pučiamųjų orkestras, o armija plikių sukūrė tikrą „performansą“. Koncerto metu ištikimiausi V. Bareikio gerbėjai kartu su juo ne tik nusikėlė į ežero dugną, bet ir pabuvojo ant bangos.

V. Bareikis dar kartą įrodė, kad jo pasirodymai yra vieni stipriausių ir energingiausių Lietuvoje. Ir jis ne tik puikiai valdo publiką, bet ir kuria aplink save tiek daug energijos, kad jos tūkstančiams žmonių, kurie penktadienio vakarą dūko, dainavo ir šoko kartu su atlikėju.