Naujienų srautas

Muzika2019.12.24 22:50

Edas Sheeranas paskelbė apie pertrauką karjeroje: metas pamatyti daugiau pasaulio

LRT.lt 2019.12.24 22:50

Atlikėjas Edas Sheeranas paskelbė darantis pertrauką karjeroje ir ketinantis atsitraukti nuo socialinių tinklų. Šia žinia atlikėjas pasidalino savo socialinių tinklų paskyrose.

„Sveiki visi. Vėl eisiu pailsėti.

„Divide“ (naujojo E. Sheerano albumo – LRT.lt) era ir turas pakeitė mano gyvenimą daugybe būdų, bet dabar, kai viskas praėjo, metas pamatyti daugiau pasaulio.

Nuo 2017 m. dirbau nesustodamas, todėl tiesiog pasidarysiu pertrauką, per kurią keliausiu, skaitysiu ir rašysiu. Atsitrauksiu nuo socialinių tinklų, kol bus laikas sugrįžti.

Mano šeimai ir draugams – pamatysiu jus tada, kada pamatysiu. Mano gerbėjams – ačiū už tai, kad visada esate nuostabūs. Pažadu sugrįžti su nauja muzika, kai laikas bus tam tinkamas ir būsiu šiek tiek daugiau pagyvenęs, kad iš tiesų turėčiau kažką, apie ką galiu rašyti.

Daug meilės“, – tokia žinute savo socialiniuose tinkluose pasidalino E. Sheeranas.

Tai jau ne pirmas kartas, kai E. Sheeranas pasirenka pasitraukti iš viešumos. 2015 m. atlikėjas nustebino savo gerbėjus, paskelbęs, kad daro metų pertrauką nuo muzikos ir socialinių tinklų.

Visai neseniai jis buvo paskelbtas Jungtinės Karalystės dešimtmečio atlikėju, skelbė BBC.

Šis titulas jam skirtas po to, kai buvo suskaičiuota, kad tarp 2010 ir 2019 m. jo singlai ir albumai 12 kartų užkopė į pirmąją topų vietą. Tai daugiau nei bet kurio kito atlikėjo.

Be to, tiek albumų, tiek singlų kategorijose jis išsilaikė ilgiausiai – 79 savaites.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi