Muzika

2019.12.20 15:07

Didžiausias Vido Bareikio šou Kaune: 6 scenos, armija plikių ir netikėtas duetas

LRT.lt 2019.12.20 15:07

Vienas ryškiausių šalies dainininkų Vidas Bareikis, prieš keletą dienų prestižiniuose muzikos apdovanojimuose M.A.M.A. 2019 nominuotas net penkiose kategorijose, panašu, neketina sustoti.

Jau gruodžio 27 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje dainininkas surengs ambicingiausią savo koncertą karjeroje. Net šešios scenos, daugybė staigmenų ir scenos bičiuliai susitiks vieninteliame Vido šou.

Ne vieną hitą per pastaruosius metus įrašęs dainininkas tokios dienos, kuomet savo gerbėjus galės sukviesti į didžiausią šalies areną, labai laukė ir dėl jos stengėsi.

„Tai bus didžiausias mano šou. Jaučiuosi visiškai pasiruošęs tokio masto koncertui ir nekantrauju su minia dainuoti žymiausias savo dainas bei dalintis geriausiomis emocijomis. Žiūrovai šiame koncerte ne tik nusikels į ežero dugną, bet ir pabuvos ant bangos“, – sako V. Bareikis.

Šiandien atlikėjas atskleidžia ir daugiau detalių apie gruodžio 27 dieną Kauno Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiantį koncertą. Didžiausiame V. Bareikio koncerte bus galima išvysti ne vieną, kaip įprasta koncertuose matyti, bet net šešias scenas, kuriose garsus dainininkas pasirodys su gyvo garso grupe „VB gang“, pučiamųjų orkestru bei armija plikių.

„Šis šou bus išskirtinis savo mastu bei turiniu. Panašu, kad koncerto metu nebus progos atsikvėpti ne tik dėl žinomų dainų, bet ir dėl to, kokį šou Vidas paruošė. Iš viso prie būsimo šou dirba per 100 žmonių, kurie pasiruošę ne tik įgyvendinti atlikėjo ambicijas, bet ir nustebinti susirinkusius klausytojus“, – intriguoja organizatoriai.

Dainininkas palieka ir ne vieną intrigą. Iki šiol V. Bareikis neatskleidžia kokius scenos kolegas bus galima kartu su juo išvysti vieno iš šešių scenų, tačiau intriguoja, kad vienam iš kūrinių ruošiamas netikėtas duetas.