Naujienų srautas

Muzika2019.12.19 11:35

Išgirskite: LRT šou „Dvi kartos” laimėtojai Vaidas Baumila ir Sofija Vasilevskytė pristato kartu įrašytą dainą

LRT.lt 2019.12.19 11:35

Šventiniu Kalėdų periodu vienas garsiausių šalies atlikėjų Vaidas Baumila kartu su kylančia jaunosios kartos scenos žvaigždute Sofija Vasilevskyte klausytojams dovanoja naują, empatijos, tikėjimo ir vilties pripildytą kūrinį „Galingi”.

Muzikinis duetas šiais metais pelnė didžiausias žiūrovų ir komisijos simpatijas LRT televizijos projekte „Dvi kartos” ir iškovojo nugalėtojų titulą. Sėkmingai pasibaigus projektui, šių talentingų atlikėjų muzikinis kelias tęsiasi, kūrinių įrašai vis dar džiugina klausytojų ausis – perdainuotas kūrinys „Karolis” patenka į populiariausių dainų sąrašą „Youtube” platformoje.

Artėjant gražiausioms metų šventėms muzikinis duetas pristato bendrą debiutinį singlą „Galingi”.

„Po projekto ​„Dvi kartos” ​mes davėme vienas kitam pažadą, kad tai nėra mūsų muzikinio dueto pabaiga, todėl nusprendėme išleisti bendrą dainą. Mums labai pasisekė, kad prie šio singlo prisidėjo kompozitorius ir prodiuseris Vytautas Bikus, o muziką ir tekstą padėjo kurti muzikantas Andrius Kairys.

Tai tikrai gražus kūrinys, kupinas meilės, vilties, pasiryžimo ir pasitikėjimo. Šiuo šventiniu laikotarpiu mes tampame labiau empatiški, o ši daina apie tai”, ​– pasakoja popmuzikos atlikėjas V. Baumila.

Dainininkas taip pat pabrėžia, kad jaunoji scenos partnerė yra viena stropiausių atlikėjų, su kuria jam yra tekę įrašinėti dainą.

„Sofija tikra šaunuolė, ji labai stengėsi įrašų studijoje ir filmavimo metu.Ji dirba iki pat galo, net iki vidurnakčio, adaro savo darbą lyg suaugęs profesionalas”, ​– pagyrimų kylančiai žvaigždutei negaili V. Baumila.

Jaunosios dainininkės S. Vasilevskytės teigimu, šis kūrinys jai turi ypatingą reikšmę: ​„Man ši daina labai brangi, nes iki šiol atlikdavau tik kitų atlikėjų dainas, tai pirmasis kūrinys sukurtas specialiai Vaidui ir man. Įsimylėjau šią dainą vos tik išgirdusi, jos labai graži melodija ir prasmingas tekstas apie tai, kad kartu mes galime pasiekti žymiai daugiau. Džiaugiuosi, kad su Vaidu gerai sutariame, man su juo visada ramu ir linksma”, ​– džiaugiasi Sofija.

Atlikėjas Vaidas Baumila gruodžio 26 d. kviečia gražiausias metų šventes praleisti kartu su juo Kauno „​Žalgirio” arenos amfiteatre, kuriame kartu su gyvo garso grupe atliks ne tik visų pamėgtą autorinę kūrybą, bet ir padovanos jaukiausias kalėdinio laikotarpio melodijas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi