Naujienų srautas

Muzika2019.12.19 10:51

Išgirskite: Kastyčio Kerbedžio hitą sudainavę panevėžiečiai „Muskato“ nustebino ir jį patį

LRT.lt 2019.12.19 10:51

Ką tik gimęs panevėžiečių atlikėjų duetas „Muskato“ stebina veiklos tempais ir užmojais: atrodo, visai neseniai pasirodė jų debiutinė daina „Tik tau“, o dabar duetas į dienos šviesą išleidžia dar vieną naujieną – Kastyčio Kerbedžio hito „Dėl Tavęs galiu“ akustinę versiją.

Kaip duetui kilo mintis perdainuoti būtent šio atlikėjo dainą?

„Kastytis – legendinis atlikėjas, ir mums, panevėžiečiams, didelė garbė, kad tokio pripažinimo sulaukęs dainininkas kilęs iš mūsų krašto ir iki šiol garsina jį, gyvendamas Panevėžyje“, - mintimis dalijasi dueto „Muskato“ narys Marius Valonis.

Ar duetas nejautė baimės, žinant užsispyrusį dainininko charakterį, išgirsti neigiamą atsakymą? „Tiesą sakant, buvo kiek neramu prašyti perdainuoti jo atliekamą hitą, bet susikaupiau, paskambinau ir išgirdau teigiamą atsakymą“, - džiaugiasi Marius.

„Tokių drąsuolių, kurie išdrįsta paprašyti perdainuoti mano atliekamus kūrinius, pasitaiko nedažnai“, - šypsosi Kastytis.

„Dažniausiai sutinku, kad dainos būtų perdainuotos, bet retai kada tas naujas versijas išgirstu. O šitą išgirdau. Ir likau maloniai nustebintas. Galėčiau apibūdinti vienu žodžiu „ramiai“. Tikrai negalvojau, kad ši daina taip gerai skambės akustiškai“, - įžvalgomis dalijasi Lietuvos scenos legenda.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi