Muzika

2019.12.16 11:49

Išgirskite: dainininkė Agnė Šiaulytė-Petunija pristato savo debiutinį albumą

LRT.lt2019.12.16 11:49

Šiemet džiazo vokalo studijas baigusi dainininkė Agnė Šiaulytė-Petunija klausytojams jau žinoma iš „Eurovizijos“ atrankų, o pastaraisiais metais atrado ir dar vieną mylimą veiklą – vaidinti televizijoje.

Nors aktorystė atlikėjai labai patinka, tačiau šiandien išleistas pirmasis albumas, pavadintas tiesiog „Petunija“, yra nuo paauglystės puoselėjamų svajonių išsipildymas.

Idėja apie solinį albumą gimė iškart po „Eurovizijos“ atrankų, kuriose atlikėja dalyvavo prieš trejus metus.

„Maždaug tuomet nusprendžiau tikslingai siekti savo svajonės. Per trejus metus, kol kūrėme albumą, dainų formos ir skambesys keitėsi po keletą kartų, rekordas – 17 vienos dainos versijų, tačiau kai kurių keisti taip ir nesinorėjo.

Dainas kūrėme dviese – aš ir mano draugas Kęstutis Vaitkevičius. Vėliau prisijungė ir prodiuseris Adas Gecevičius, kuris nuolat skatino ieškoti įdomesnių sprendimų. Kai albumo įrašai jau ėjo į pabaigą, keliavome po Kiprą. Beklausydama dainos „Little bird“ pagalvojau, kaip būtų nuostabu, jei įraše skambėtų gyvų paukščių čiulbėjimas.

Taip išėjo, kad iš Afroditės vonių parsivežėme paukštelių balsus. Albume skamba „dream pop" (svajonių pop) / indie pop stiliaus dainos. Matau, kaip Lietuvoje sparčiai vystosi urban/alternative pop stiliaus scena, kurioje labai daug šiuolaikiškai mąstančių jaunų muzikantų ir atlikėjų, tačiau matomų „dream pop“ muzikos atstovų kol kas nežinau. Labai viliuosi, kad šis pasaulyje šiuo metu itin populiarus stilius, ras savo vietą ir lietuviškos muzikos rinkoje“, – sako Petunija.

Prie šio albumo kompaktinės plokštelės leidybos prisidėjo ir asociacija LATGA, jį nuo šiandien jau galima rasti visose populiariausiose muzikinėse interneto platformose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt