Naujienų srautas

Muzika2019.12.13 11:09

Pamatykite: atlikėja Paula pristato pačios režisuotą klipą ir užmena mįslę dėl „Eurovizijos“

LRT.lt 2019.12.13 11:09

Jaunosios kartos dainininkei Paulai Valentaitei dabartinis karjeros etapas išties ypatingas. Visai neseniai mergina kartu su prodiuseriais iš Lietuvos bei Švedijos baigė įrašinėti antrąjį minialbumą, šiuo metu atlikėja ruošiasi TV projekto „Šok su žvaigžde“ pusfinaliui, o šiandien dar ir pristato singlą „Gimme What I Want“ iš pirmojo minialbumo bei jam skirtą vaizdo klipą.

„Nepamenu, kuomet paskutinį kartą jaučiausi gyvendama taip intensyviai! Pasiruošimas kiekvieno šeštadienio pasirodymams šokių projekte reikalauja labai daug laiko, tačiau atrodo, kad kuo daugiau visko stengiuosi daryti – tuo daugiau spėju.

Kiek ankščiau šiais metais išleidau savo debiutinį EP (minialbumą), o šiandien vieną jo dainų pristatydama kartu su vaizdo klipu nepaprastai džiaugiuosi – koncertuose su grupe būtent ši daina sulaukia ypatingo dėmesio“, – pasakoja Paula.

Visos jaunos muzikantės išleistos dainos – tai jos pačios kūryba, ne išimtis ir naujasis atlikėjos singlas „Gimme What I Want“. Tačiau šįsyk Paula sako norėjusi nesitelkti net muzikinių klipų režisierių pagalbos – nusprendė pati realizuoti savo idėjas.

„Kurdama dainas pastebiu, kaip jos keičiasi – tarytum auga kartu su manimi. Kaskart rašau pasiduodama emocijoms – kartais liūdžiu, kartais noriu tiesiog šokti. Šįkart galvoje susidėliojo ne tik akordai, melodijos ir tekstas, bet ir vizija kaip noriu, kad ši daina atrodytų“, – teigia devyniolikmetė kūrėja.

„Nesu režisierė ir nieko panašaus ankščiau nesu bandžiusi, tačiau dabar savo komandos paprašiau, kad išsitrauktų mobiliuosius telefonus ir pradėtų filmuoti“, – juokiasi Paula.

Vienintelis patirties turintis žmogus visame vaizdo klipo gamybos procese – Lukas Dunčius, Paulos sukurtą klipą montavęs profesionalas.

Paula pastebi, kad socialiniuose tinkluose paskelbus apie šio kūrinio premjerą sulaukė nemažai klausimų, ar pastarasis kūrinys yra skirtas dalyvavimui „Eurovizijos“ dainų konkurse. Merginos teigimu, dabar jai svarbu tik tai, kad kūrinį išgirdę žmonės neliktų abejingi.

„Kiekvieno menininko tikslas yra savo emocijas sėkmingai patalpinti kūryboje. „Gimme What I Want“ man pačiai yra visiškas išsitaškymas, būsiu laiminga jei taip pasijaus ir klausytojui! Tik apie tai dabar galvoju, to sau ir šiai dainai dabar linkiu! Dalyvavimo ar nedalyvavimo „Eurovizijos“ konkurse klausimus palikime vėlesniam laikui“, – teigia du kartus nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finale buvusi Paula.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi