Muzika

2019.12.11 12:02

Pamatykite: dainininkas Antturi pristato debiutinį vaizdo klipą „Nepamiršau“

LRT.lt2019.12.11 12:02

Praėjusiais metais muzikiniame TV šou „X Faktorius“ sužibėjęs dainininkas Rimvydas Matukynas – Antturi nesėdėjo rankų sudėjęs. Šiandien talentingas vaikinas pristato dainą „Nepamiršau“ bei jai sukurtą vaizdo klipą.

„Tai bus visiškai kitas Antturi, nei žiūrovai buvo įpratę matyti. Man viskas buvo šiek tiek atsibodę, norėjau iš kitos pusės pažinti muziką, ir tai buvo tobuliausias būdas tai padaryti.

Tiek naujoji daina, tiek ją lydintis vaizdo klipas, visi muzikiniai ir vaizdo sprendimai atėjo tarsi savaime. Norėjome ko nors įdomaus, malonaus, kad tiktų dainai. Manau, kad pavyko gauti tokį rezultatą“, – kalbėjo atlikėjas.

Sceninį slapyvardį Antturi pasirinkęs Rimvydas Matukynas televizijos šou buvo per plauką nuo laimėjimo, o savo kelią į didžiąsias scenas tęsia pristatydamas dainą ir pirmąjį savo vaizdo klipą „Nepamiršau".

„Būti atlikėju – tai kur kas daugiau, nei stovėti scenoje ir dainuoti“, – sako Rimvydas Matukynas.

Šiandien dienos šviesą išvydęs pirmasis atlikėjo vaizdo klipas buvo kurtas tarptautinės komandos, o gamybos darbai vyko Lietuvoje ir Latvijoje. Išskirtinumo savo muzikoje ieškantis Antturi pripažįsta, kad sklandžiai vykęs kūrybinis procesas paskatino atrasti save iš naujo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt