Naujienų srautas

Muzika2019.12.06 11:05

Jameso Blunto pasaulinio turo „Once Upon a Mind“ maršrute – Vilnius

LRT.lt 2019.12.06 11:05

Vienas mėgstamiausių ir mylimiausių lietuvių atlikėjų Jamesas Bluntas – taip pat neabejingas Lietuvai ir čia jo laukiantiems gerbėjams. Birželio 3 d. muzikos žvaigždė iš Didžiosios Britanijos „Siemens“ arenoje pristatys savo naują muzikinį projektą „Once Upon a Mind“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

2020 m. J. Bluntas leisis į grandiozinį koncertinį turą po Didžiosios Britanijos ir daugelį Europos miestų, tarp kurių – ir Vilnius.

Penkiskart „Grammy“ nominuotas dainininkas, kurio albumai ne kartą tapo platininiais, o dainos nuolat sukasi muzikos topuose, šį spalį išleido savo šeštąjį studijinį albumą „Once Upon a Mind“.

„Manau, tai pats nuoširdžiausias mano albumas. „Back To Bedlam“ buvo panašus tuo, kad kurį laiką rašiau dainas apie savo tuometinę gyvenimo patirtį, ir jos buvo mano debiutas. Kiekviena šio naujo albumo daina atspindi tai, ką tuo metu išgyvenau ar neseniai patyriau. Tai labai asmeniškas albumas ir aš didžiuojuosi, kad galiu juo pasidalyti“, – sako J. Bluntas.

Prieš 15 metų debiutavęs atlikėjas tapo viena ryškiausių žvaigždžių muzikos orbitoje. Jo pirmasis albumas „Back To Bedlam“ akimirksniu tapo platininiu, o daina „You're Beautiful“ virto pasauliniu hitu.

Po pastarojo savo albumo (2017 m. „The Afterlove“) flirto su elektronine muzika J. Bluntas grįžta prie to, kas jam sekasi geriausiai. „Once Upon a Mind“ vėl skamba atlikėjo klasikinės širdį ir sielą paliečiančios dainos.

Singlas „Cold“ jau iškopė į dainų topus ir pasiekė 8,8 mln. perklausų. J. Blunto naujajame albume skamba 11 kūrinių, tarp kurių – „The Truth“, „Cold“, „Champions“, „Monsters“, „Youngster“, „ 5 Miles“.

Paskutinį kartą su koncertiniu turu „The Afterlove Tour“ „Siemens“ arenoje dainininkas viešėjo 2018 m. gegužę.

J. Blunto, kuris tituluojamas geriausiu 21 a. britų atlikėju, vienintelis koncertas Vilniaus „Siemens“ arenoje vyks 2020 m. birželio 3 d. Jo pasirodyme skambės ne tik kūriniai iš naujojo albumo, bet ir hitais tapusios dainos, tokios kaip „Simona“, „You’re Beutiful“, „Goodbye My Lover“, „1973“.

Bilietų į renginį prekybą „Tiketa“ pradeda nuo gruodžio 10 dienos, o „Tiketa klubo“ nariai bilietus gali įsigyti jau nuo gruodžio 9-osios.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi