Muzika

2019.12.05 12:13

„Eurovizija“ pažėrė naujienų: paaiškėjo 2020-ųjų konkurso vedėjai ir bilietų kainos

LRT.lt2019.12.05 12:13

Kitų metų gegužę Olandijoje vyksiantį „Eurovizijos“ dainų konkursą ves trys šios šalies garsenybės, o bilietus į šį renginį bus galima įsigyti jau kitą savaitę.

Roterdame vyksiančios „Eurovizijos“ rengėjai šiomis dienomis paskelbė keletą svarbių naujienų. Pranešta, kam patikėtas didžiausio Europos dainų konkurso vedėjų vaidmuo.

Kitų metų gegužės 12–16 dienomis vyksiantį renginį, kuriame dalyvaus 41 šalies dainininkai, ves aktorė Chantal Janzen, „Eurovizijoje“ du sykius dalyvavusi dainininkė Edsilia Rombley ir dainininkas bei „Eurovizijos“ komentatorius Janas Smitas.

Visi trys parinkti vedėjai turi ir gausią darbo televizijos eteryje patirtį.

40-metė Chantal išgarsėjo dainuodama miuzikluose, vėliau vaidino keliuose olandų kino filmuose. Nuo 2008-ųjų populiarius Olandijos pramoginius TV šou vedanti moteris net penkis sykius yra išrinkta geriausia šios šalies TV laidų vedėja.

41-erių Edsilia išgarsėjo 1996-aisiais, laimėjusi muzikinį talentų šou. Po dvejų metų ji atstovavo Olandijai „Eurovizijoje“ ir su daina „Hemel & Aarde” užėmė ketvirtąją vietą. 2007-aisiais ji vėl dalyvavo konkurse – šįkart su daina „On Top Of The World” nepateko į finalą. Ji ne sykį „Eurovizijos“ žiūrovams pristatė Olandijos balsavimo rezultatus, taip pat veda kasmet Amsterdame prieš „Euroviziją“ vykstantį konkurso dalyvių koncertą.

Devynerius metus „Euroviziją“ komentuojantis Janas Smitas – žinomas Olandijos atlikėjas, išgarsėjęs dar vaikystėje, koncertuojantis su savo šalies ir Vokietijos pop ir šlagerių grupėmis. 34-erių atlikėjas – populiariausias olandų dainininkas Vokietijoje, kur jo pasirodymai internete peržiūrimi milijonus kartų. Dainininkas taip pat yra gerai žinomas Belgijoje, Austrijoje, Šveicarijoje.

Ketvirtadienio rytą taip pat atskleistos bilietų į „Euroviziją“, kuri vyks Roterdamo „Ahoy“ arenoje, kainos.

Bilietai bus platinami trim etapais. Pirmuosius bilietus bus galima internete įsigyti nuo gruodžio 12-osios. Papildomi bilietai prekyboje pasirodys sausį ir kovą.

Bilietus galima įsigyti ir į pusfinalius bei finalą, ir į jų repeticijas, kurios vyksta kaip tikri „Eurovizijos“ koncertai.

Sėdimų bilietų į pusfinalių repeticijas kainos svyruoja nuo 18,50 euro (riboto matomumo vietoms) iki 68,50 euro. Sėdimų bilietų į pirmąjį ar antrąjį pusfinalį – nuo 68,50 euro (riboto matomumo vietoms) iki 158,50 euro.

Sėdimų bilietų į finalo repeticijas kainos svyruoja nuo 48,50 euro (riboto matomumo vietoms) iki 108,50 euro. Sėdimų bilietų į finalą – nuo 88,50 euro (riboto matomumo vietoms) iki 248,50 euro.

Stovimais bilietais į pusfinalius ir finalą kol kas nebus prekiaujama. Spėjama, kad didžiąją dalį šių bilietų galės įsigyti „Eurovizijos“ gerbėjų klubų nariai.

Paskelbus kainas, konkurso gerbėjų nuomonės internete išsiskyrė. Vieni džiaugiasi, kad bilietai – pigesni nei į šįmet Tel Avive vykusią „Euroviziją“.

Kiti pastebi, jog pernai Lisabonoje bilietai buvo pastebimai pigesni nei Roterdame, ir užsimena, kad konkursą verčiau stebės per televizorių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt