Naujienų srautas

Muzika2019.12.02 11:02

LRT.lt studijoje: grupė „8 Kambarys“ – apie naują albumą ir koncertus emigrantams

LRT.lt 2019.12.02 11:02

Pirmadienio rytą portalo LRT.lt tiesioginėje transliacijoje lankėsi viena populiariausių Lietuvos hiphopo grupių „8 Kambarys“. Grupės nariai Karolis Talutis ir Deividas Alejūnas pristatė penktadienį išleistą antrąjį savo albumą „Panacėja“.

Pokalbio įrašas:

„Šis albumas – lyg kelionė ieškoti paslaptingo vaisto. Tas vaistas šio albumo herojui yra grįžimas prie išgyvenimų, naujai pažvelgiant į tai, kas įvyko. Panacėja yra lyg pasikartojantys prisiminimai. Vienu metu tu pakliūni į kažkokios istorijos emocijų piką, po kelių minučių tu jau viso to priešistorėje. Ir viskas sukasi ratu, albumą klausant nuo pirmo iki paskutinio kūrinio, ir vėl kartojant pirmu. Taip panacėjos istorija įgauna prasmę bei laikotarpį. Tik tada gali interpretuoti, ar tai istorijos pradžia, ar pabaiga“, – pasakoja Karolis Talutis.

Anot jo, visada lengva kurti, kai nesilaikai itin griežtų taisyklių ir seki paskui emocijas.

„Netobulumas yra mūsų dalis – galbūt tai yra viena iš sėkmės priežasčių. Klausydami mūsų kūrybą gerbėjai gali pajusti tikrą, per daug neišpuoselėtą emociją. O ir mūsų kūrinių demo versijos labai mažai skiriasi nuo galutinių“, – sako K. Talutis.

„Antrasis albumas yra labiau subrendęs ir labiau laisvas. Jis yra gilus, turintis daug vilties savyje ir tuo pačiu pulsuojantis energija. Manau, mes padarėme viską, ką galėjome geriausio šiame gyvenimo etape. Per vienerius metus aprašėme labai įdomias temas, turėjome žiauriai kietų vakarų su labai talentingais prodiuseriais bei muzikantais. Visos dainos gimė iš „vaibo“, o tas yra svarbiausa“, – priduria D. Alejūnas.

Prieš daugiau nei metus grupės nariai kvietė savo klausytojus į pirmą kelionę – ieškoti paslaptingo žemyno debiutiniame albume „Atlantida“. Pastarasis albumas tuo metu sulaukė neįtikėtinos sėkmės – daugiau nei pusė kūrinių tapo hitais. O dainų perklausos iki šiandien vis dar neapleidžia aukštų pozicijų „YouTube“ kanale.

Grupės nariai tiki, kad antrasis albumas taip pat atras savo klausytojus. Jį šiuo metu galima išgirsti „Spotify“, „iTunes“ ir „Deezer“ internetinėse platformose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi