Naujienų srautas

Muzika2019.11.30 16:59

Niko Barisas pristato naują dainą „Karamelė”: tai įžanga į svarbiausią karjeros etapą

LRT.lt 2019.11.30 16:59

Įrašų leidykla „OpenPlay” pristato naujausią Niko Bariso singlą „Karamelė”, kuris privers klausytojus nekantriai laukti debiutinio reperio albumo

Šiame kūrinyje persipina laukinių vakarų salūno pianino akordai ir iš galvos sunkiai iškrapštomos eilutės apie santykius ir jų pabaigą. Švelniame dainos pavadinime įvyniota ne tik ironija, bet ir solidūs trepo ritmai.

„Kūrinys gimė dar šią vasarą Dubingiuose, „OpenPlay” kūrybinėje stovykloje. Tai buvo vienas pirmųjų ten parašytų demo kūrinių. Tai daina apie poros santykius ir jų griūtį, bet norėjau, kad ji skambėtu pozityviai. Todėl man patinka kontrastas, atsirandantis tarp kūrinio teksto ir jo skambesio”, - pasakoja Niko Barisas.

„Per pastaruosius metus mano skambesys labai kito, ieškojau unikalių garsų, autentiškų tekstų. Visa tai bus galima išgirsti mano debiutiniame albume „Ką Tu Man”, kuris pasirodys jau po kelių mėnesių. Ten rasite įvairiausių emocijų paletę, tačiau visuose kūriniuose yra dalis manęs, todėl kiekvieną kviečiu pažinti mane per mano muziką. Tai man yra labai svarbu!” - priduria reperis.

„Karamelė” yra tik įžanga į svarbiausią etapą atlikėjo karjeroje. Tai debiutinio albumo „Ką Tu Man” pristatymas ir debiutinis solinis pasirodymas, kuris vyks Kaune 2020-ųjų vasario 14 dieną, klube „Gargaras”.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi