Naujienų srautas

Muzika2019.11.29 03:20

Daddy Was A Milkman surengė koncertą sostinės arenoje: švelni romantika ir garsūs svečiai scenoje

Ramūnas Zilnys, LRT.lt 2019.11.29 03:20

Dainininkas Daddy Was A Milkman ketvirtadienio vakarą surengė koncertą, kuris nudžiugino ne tik gerbėjus, bet ir jį patį.

Sostinės „Siemens“ arenos sumažintoje erdvėje „Cozy“ populiarus dainininkas pirmąsyk surengė savo pasirodymą, kuriame muzikavo ir keli žinomi jo bičiuliai.

Prieš kelerius metus išgarsėjęs, nuo to laiko jau du albumus išleidęs Ignas Pociūnas (tikrasis Daddy Was A Milkman vardas) su savo grupe atliko visus ryškiausius savo kūrinius – nuo „Breathe In“ iki „Sleepwalker“.

Koncertą paįvairino specialiai paruoštos vaizdo projekcijos – ramų, svajingą Igno vokalą ekrane lydėjo nuotaiką puikiai atspindintys vaizdai.

Kartu su Ignu scenoje pasirodė keli atlikėjai, su kuriais jis yra įrašęs muzikos.

Kūrinį „Sleepwalker“ kartu dainavo Justinas Jarutis – šįmet itin sėkmingu karjeros etapu besimėgaujantis atlikėjas, kitų metų pavasarį surengsiantis savo koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Kartu pagroti į sceną žengė ir vienas ryškiausių Lietuvos elektroninės muzikos kūrėjų Ten Walls, o taip pat – iš Latvijos atvykęs populiariausios šios šalies grupės „Brainstorm“ lyderis Renaras Kauperis.

Su juo Daddy Was A Milkman neseniai įrašė dainą „This Is How I Feel“, jau dažnai skambančią visų trijų Baltijos šalių radijo eteryje.

Gaivus, šviesiai melancholiškas kūrinys taip patiko R. Kauperiui, jog jis nusprendė dėl šios dainos atvykti į Daddy Was A Milkman koncertą ir atlikti kūrinį gyvai.

„Igno balsas – labai gražus. Patiko nuo pirmos minutės, kai išgirdau.

O daina turi tokį lengvą nostalgijos prieskonį. Mes sakome, jog ji savaip primena senos itališkos estrados dvelksmą“, - juokėsi R. Kauperis.

Kadangi šį vakarą buvo minimas ir „Siemens“ arenos gimtadienis, Daddy Was A Milkman pasirodymą stebėjo ir į šventę pakviesti žinomi jo kolegos – dainininkė Monique, buvęs grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis ir kiti.

„Prieš šį koncertą labai jaudinausi, norėjau viską padaryti geriausiai“, - sakė Daddy Was A Milkman. Atrodo, savimi nusivilti jam neteko – į koncertą susirinkę gerbėjai plojo po kiekvieno kūrinio ir atrodė puikiai leidžiantys laiką.

Jų ir dainininko nesutrikdė ir tai, kad į pasirodymą žiūrovai susirinko gana negausiai - jų arenoje buvo maždaug pora tūkstančių.

Jauki, švelni, stilinga lietuvio muzika jau rado kelią į kaimynų šalis – ir Latvijoje, ir Estijoje Daddy Was A Milkman yra surengęs ne vieną solinį pasirodymą.

Dainininkas neslepia ambicijų ir noro pamėginti šią muziką paskleisti dar plačiau, bet kol kas planuoja pasirodymus Lietuvoje – šių metų pabaigoje koncertuos Palangoje.

Koncerto akimirkas nuotraukose įamžino Rytis Šeškaitis („Pakartot“).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi