Muzika

2019.11.27 10:24

Kylanti atlikėja Jessica Shy pristato naują dainą: įkvėpė sudėtingi asmeniniai išgyvenimai

LRT.lt2019.11.27 10:24

Dainininkė Jessica Shy pristato kūrinį „Surašyt žvaigždes”. Tai šiuolaikiška, rudeniu kvepianti baladė, primenanti filmą, kuriame yra vaidinęs kiekvienas mylintis žmogus.

Kino garso takeliui tinkantys dramatiški muzikos elementai papildo nuoširdžiai išgyventą istoriją, kuria eilutėmis dalinasi Jessica Shy.

„Šią dainą parašiau dar pavasarį, įkvėpta savo santykių. Nemeluosiu, jog tuo metu teko priimti nemažai sunkių sprendimų, dėl kurių grįžau į Lietuvą, - prisimena Džesika. - Ilgai buvau įkalinta savo pačios galvoje, negalėdama išsilaisvinti iš negatyvių minčių. Tuo metu buvo sunku matyti gražią gyvenimo pusę, buvau nežmoniškai priklausoma nuo kito žmogaus. Buvau per daug prisirišusi, nebemokėjau eiti pati”.

„Kūrinio tekstas pasakoja apie baime prarasti sau artimą žmogų, nes, rodos, niekada nebesutiksi tokio kaip jis, visada jo ieškosi kituose veiduose, kitų žmonių elgesy, išvaizdoje, vietose, kuriose yra tekę būti kartu, - atskleidžia dainų kūrėja. - Manau, jog žmonės linkę per daug galvoti ir mažai daryti, tai santykiuose gali būti nuodinga ir trukdo žengti į prieki. Dabar kiekvieną kartą klausydamasi šios dainos prisimenu save tada, džiaugiuosi, kad tapau savarankiška ir gyvenu labiau dėl savęs”.

Lapkričio 28 d., ketvirtadienį, Vilniaus gyvos muzikos klube „Tamsta” įvyks debiutinis atlikėjos koncertas „OpenPlay LIVE: Jessica Shy”. Jessica Shy kartu su jos įrašus leidžiančia „OpenPlay“ komanda intensyviai dirbo studijoje keletą mėnesių ir paruošė įspūdingą koncertinę programą, kurią atliks drauge su naujai suburta muzikantų grupe.

Gerbėjai galės išgirsti jau gerai pažistamus kūrinius, susipažinti su niekur negirdėta atlikėjos kūryba ir tikėtis net keleto svečių scenoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt