Muzika

2019.11.22 10:35

LRT.lt studijoje Vidas Bareikis papasakojo dainos, skirtos prieš kelerius metus iškeliavusiai mamai, istoriją

LRT.lt2019.11.22 10:35

Penktadienio rytą portalo LRT.lt studijoje lankėsi atlikėjas Vidas Bareikis, išleidęs naują albumą „Ežero dugne/Ant bangos“. Tiesioginėje transliacijoje Vidas papasakojo apie penktąjį savo albumą, artėjantį šou Kauno „Žalgirio“ arenoje, pristatė naują dainą „Siela stiklinė“ ir atsakė į portalo skaitytojų klausimus.

POKALBIO ĮRAŠAS:

Jau nuo šiandien visose muzikinėse platformose galima rasti naujausią, penktajį Vido Bareikio albumą. Gruodžio 27 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune, grandiozinio „Ežero dugne show“ metu bus pristatytas fizinis albumo kūnas ir naujausios atlkėjo dainos.

„Stengiausi sukurti albumą, kuris būtų labai atviras ir atspindintis mane. Jis yra tarsi iš dviejų dalių. Pirmoji – „Ežero dugne“ tai yra mano vidinės, asmeniškos dainos. Dainos, kuriose klausiu savęs paties klausimų, kokie dažniausiai gimsta giliausiose mūsų sielos kertelėse ir kartais nugrimsta tarsi į ežero dugną. Privalai tas kerteles pajudinti, atsakyti į savo skaudžiausius klausimus ir judėti toliau. Na, o „Ant bangos“ yra visiškai priešinga mano pusė: energinga, „vakarėliška“, leidžianti visiems pasijusti tarsi ant didelės energetinės bangos“, – pasakojo atlikėjas.

Prie naujojo albumo dirbo du prodiuseriai. „Ežero dugne“ dalimi rūpinosi grupės „8 Kambarys“ narys Karolis Talutis-Talaz. Su juo Vidas Bareikis dirbo, kurdamas šių metų hitą „Ežero dugne“, kurio versija skamba ir naujausiame kino filme „Pasmerkti. Pajūrio džiazas“. Antrosios dalies – „Ant bangos“ skambesiu rūpinasi Artiomas Penkevičius, su kuriuo Vidas jau pristatė tokius supergabalus kaip „Pusvalanduko“ ar „Nervai“.

„Labai džiaugiuosi, kad dirbau su dviem nuostabiais prodiuseriais ir tai padėjo dar geriau atskleisti dvi kontrastingas mano kūrybos spalvas", – sako Vidas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt