Muzika

2019.11.21 10:14

Išgirskite: po neįprastos kelionės – nauja Donato Blankos daina „Aš ateinu“

LRT.lt2019.11.21 10:14

Atlikėjas Donatas Blanka nesilanko madinguose vakarėliuose, nesivaiko greito populiarumo, tačiau sistemingai ir ramiai dirba, kuria, muzikuoja.

Donatas ką tik grįžo iš kelionės, kurioje beveik visą laiką leido gamtoje bei eidamas.

„Taip jau sutapo, kad iškart po kelionės pristatau dainą „Aš ateinu“ – kūrinį apie kelionę pas savąjį žmogų, kelią jo link“, – sako Donatas.

Anot muzikanto, dainose mylimieji dažniausiai kenčia, nes negali būti kartu. Dainoje „Aš ateinu“ – kitaip. „Noriu meilės – tai einu jos pasiimti. Man svarbiausia šioje dainoje – veržli meilės energija, vyriškumas, – apie dainą pasakoja atlikėjas. – Nuolat eksperimentuoju, ieškau naujo skambesio, naujų formų. Man svarbu susigyventi su daina, turiu ją jausti. Atlikėjas turi ne tik suprasti dainos žinutę, bet savo balsu ir emocija ją nutapyti. Tai įmanoma padaryti tik 100 procentų atpažinus save dainoje“.

Donatas ką tik grįžo iš kelionės. „Buvau lyg ir nieko nestebinančioje vietoje – Tenerifėje. Nesu turistinis keliautojas – man nelabai įdomi nei architektūra, nei populiarios vietos ar viešbučiai. Keliauju dažniausiai tik eidamas, didžiausią laiko dalį praleisdamas gamtoje ir aplenkdamas miestus. Vengiu bet kokio ilgesnio įsitraukimo į vartojimą“, – apie kelionę pasakoja muzikantas.

Anot jo, ši kelionė jam buvusi ypatinga – jis daug suprato apie save, o kadangi keliavo su drauge, kelionė tapo ir santykių išbandymu.

„Žmonės, kuriuos sutikome, ir situacijos, į kurias patekome, buvo visiškai atsitiktinės ir pačios netikėčiausios. Su drauge visą mėnesį, 24 val. per parą buvome kartu. Viskas, kas prieš kelionę turėjo bent vieną nepadėtą tašką, išsiskleidė visu gražumu. Nuo neapykantos iki begalinės meilės, nuo benamių iki prabangos – tokia buvo mūsų kelionė“ – prisiminimais dalijasi Donatas ir kviečia klausytis jo naujosios dainos „Aš ateinu“.