Muzika

2019.11.20 12:04

LRT.lt studijoje – Tomas Sinickis: apie karjeros ir „Brexito“ baigtį bei dainas, ištrintas iš interneto

LRT.lt 2019.11.20 12:04

Trečiadienio rytą portalo LRT.lt tiesioginėje transliacijoje lankėsi dainininkas Tomas Sinickis. Žinomas Lietuvos roko atlikėjas papasakojo apie šį šeštadienį vyksiantį koncertą ir naujutėlę vinilo plokštelę, kurioje sudėti geriausi per pastaruosius kelerius metus įrašyti jo soliniai kūriniai.

Šeštadienio pasirodymas, kuriame Tomą „apšildys“ grupė „shishi“, turi intrigos prieskonį. Jis pristatomas kaip „galimai pirmas arba paskutinis atsisveikinimo koncertas“.

Ar T. Sinickis tikrai nusprendė palikti sceną? Ką jis galvoja apie šių dienų Lietuvos politines aktualijas? Ar dar yra vilčių jį pamatyti „Eurovizijos“ atrankose, kuriose jis šįmet dalyvavo kaip dueto „Tommy & Henry Modric“ narys?

Visa tai ir daug daugiau studijoje aptarta su dainininku, kuris yra laikomas viena ryškiausių ir dviprasmiškiausių Lietuvos pramogų pasaulio figūrų.

Praėjusiame dešimtmetyje jis išgarsėjo su roko grupe „Gravel“, kuri išsiskirstė, išleidusi du albumus.

Tada T. Sinickis pasitraukė nuo scenos, sukūrė šeimą, pasinėrė į verslą, tačiau prieš kelerius metus sugrįžo į roko pasaulį ir išleido kelis sėkmingus albumus.

Tiesa, šių metų pavasarį jis atšaukė suplanuotą koncertą Vilniuje, o pastaruoju metu vis dažniau kalba apie karjeros pabaigą. Bet viską geriausia išgirsti iš pirmų lūpų.

POKALBIO ĮRAŠAS: