Muzika

2019.11.19 11:00

LRT.lt studijoje: Rūta Loop – apie naują kūrinį, dalyvavimą atrankoje į „Euroviziją“ ir šunų baimę

LRT.lt2019.11.19 11:00

Antradienio rytą tiesioginėje portalo LRT.lt transliacijoje lankėsi dainininkė Rūta Loop. Atlikėja pristatė naujutėlį kūrinį „Nepavėluok mylėti“ iš šią savaitę išleidžiamo debiutinio albumo „Chapter“.

POKALBIO ĮRAŠAS:

Ramūnas Zilnys kalbina. Rūta Loop: kūrinys „Chapter“ – tarsi filmas, garse gali matyti vaizdus

Rūta Loop, kurios tikrasis vardas – Rūta Žibaitytė, yra sparčiai populiarėjanti alternatyvios popmuzikos atlikėja.

Lietuvos scenoje Rūta Žibaitytė nėra naujokė. Muzikos gerbėjai šią atlikėją prisimena iš įvairių televizijos projektų bei ne kartą yra matę didžiojoje scenoje su geriausiais Lietuvos atlikėjais, tokiais kaip Justinas Jarutis ar Linas Adomaitis.

Užburiančiu balsu dainininkė prisidėjo prie Vaido Baumilos ir Monikos Linkytės pasirodymo 2015 m. „Eurovizijoje”, o su soline daina „Positive Thoughts” pati išbandė jėgas nacionalinėje atrankoje.

Jauna mergina autorinės kūrybos kelią pradėjo prieš porą metų,kai muzikos pasaulyje prisistatė Rūtos Loop pseudonimu. Ši atlikėja netradiciniu muzikos stiliumi,naudodama vien savo balsą ir garso efektų pedalus, jau spėjo suburti ištikimų gerbėjų ratą.Alternatyvios popmuzikos atlikėjos kūryba pasižymi pulsuojančia energija ir didele aistra gyvenimui.

Naujasis atlikėjos singlas – debiutinio albumo „Chapter” dalis. Pirmieji šį ir kitus autorinius Rūtos Loop kūrinius išgirs albumo pristatymo svečiai sostinės muzikos klube „Tamsta“ lapkričio 23 d. Kartu su gyvos muzikos grupe scenoje Rūtai talkins kiti garsūs Lietuvos atlikėjai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt