Muzika

2019.11.15 12:37

Andrius Glušakovas-Pushaz pristato dar vieną muzikinę naujieną

LRT.lt2019.11.15 12:37

Gerbėjus vienas po kito pristatomais naujais kūriniais stebinantis atlikėjas, prodiuseris ir dainų autorius, Andrius Glušakovas – Pushaz, pristato dar vieną muzikinę naujieną – dainą ir vaizdo klipą iš ryškiausios pastarųjų dienų Lietuvos kino teatrų premjeros – Žilvino Žusino režisuotos nuotykinės dramos „Leónė. Bėganti į šviesą“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Šio filmo garso takelyje skamba net du Pusho kūriniai. Abi dainos yra įtrauktos į netrukus pasirodysiantį atlikėjo albumą. Vienas iš kūrinių klausytojams jau girdėtas, Pasaulinei savižudybių prevencijos dienai paminėti skirtas kūrinys „Kelyje“.

Antras – specialiai šiam filmui sukurtas ir įrašytas kartu su daugiamečiu Pushaz scenos bendražygiu Yga, kūrinys pavadinimu „Žymėk savo kelią“. Vaizdo klipą dainai kūrė pats filmo autorius Ž. Žusinas. Klipe panaudoti ryškiausi kino filmo kadrai.

O pati dainos istorija siekia dar 2005 metus, Ž.Žusinui ir Pushui kartu dirbant prie antrojo atlikėjo solinio albumo „Reformatas“. Daina „Žymėk savo kelią“ buvo sukurta būtent šiam albumui, tačiau Ž.Žusinui ji labai įsiminė ir šiais metais buvo prikelta naujam gyvenimui kino juostoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt