Muzika

2019.11.13 11:12

LRT.lt studijoje: „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ – apie linksmus kūno dalių pavadinimus ir pasiūlymą Gustavui

LRT.lt2019.11.13 11:12

Trečiadienio rytą naujienų portalo LRT.lt tiesioginėje transliacijoje lankėsi linksmoji grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, šį rudenį turinti kalną gerų naujienų.

Pokalbio įrašas:

Ramūnas Zilnys kalbina. „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“: susitrenkiau galvą ir niekada neprisiminsiu, kaip gimė mūsų grupės pavadinimas

Spalio pabaigoje „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ išleido savo trečiąjį albumą „Nieko nereikia daryt“, iš kurio jau išpopuliarėjo dainos „Mažulė“, „Mangai“ ir titulinis albumo kūrinys. Koncertų turas, šiemet nusidriekęs per Indiją, JAV, Belgiją ir Lietuvą, taip ir vadinasi - „Nieko nereikia daryt“.

Sekmadienį „Compensos“ koncertų salėje Vilniuje įvyks didžiausias šio grupės turo koncertas.

„Į Venesuelą“, „Indai“, „Daug dienų“, „Mažulė“, „Mangai“, „Apie tai, kaip žirafa sumindė kaunietį Antaną“, „Tu mano vasara“, kitos puikiai žinomos dainos ir naujausias grupės kūrinys „Nieko nereikia daryt“ – koncertų programa dinamiška, pasirodymai kruopščiai sustyguoti, papildyti vaizdo ekranais, vizualizacijomis ir CO2 patrankomis.

Albumą „Nieko nereikia daryt“ sudaro 11 dainų. Be jau minėtų kūrinių jame galima rasti ir grupės koncertų repertuare įsitvirtinusias dainas „Tvanas balaganas“, „Daug ir greitai“, „Artūras“, „10 000 láikų“.

Iki šiol grupės diskografijoje buvo du albumai – debiutinis „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ (išleistas 2015 m.) ir „Problematika“ (išleistas 2017 m.). Taip pat 2017 m. pasirodė šių abiejų albumų pagrindu sudarytas vinilas „Dantų plokštelė“. Visi šie albumai sulaukė didelio publikos susidomėjimo – kompaktinių plokštelių tiražai ne kartą buvo kartojami, o vinilo plokštelė šiemet perleista iš naujo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt