Naujienų srautas

Muzika2019.11.12 10:30

Išgirskite: Kastytis Kerbedis pristato energingą ir jausmingą dainą „Mėlynakė“

LRT.lt 2019.11.12 10:30

Atlikėjas Kastytis Kerbedis pristato naujausią dainą „Mėlynakė“. Stipri ritmika, lengvai įsimenamas tekstas ir itin gerai juntama paties dainininko energija – tai naujojo jo įrašyto kūrinio bruožai.

Ne kartą sakęs, kad gyvenime jam svarbiausia meilė, Kastytis Kerbedis ir vėl įrodė, kad moka ne tik mylėti, bet ir dainuoti meilę, rašoma pranešime spaudai.

Savo kūryboje dainininkas atskleidžia, koks įvairiapusis tai yra jausmas – nuo graudinančių ir melancholiškų kūrinių iki dainų, tarsi nešančių klausytoją ant sparnų. Tokia yra ir „Mėlynakė“ – energinga, jausminga, pozityvi ir neleidžianti nustygti vietoje.

Naujoji daina iškart pelnė atlikėjo gerbėjų, negailėjusių teigiamų atsiliepimų, simpatijas, kai kurie gyrėsi jau išmokę ir dainos tekstą.

Internete ji jau perklausyta daugiau nei 11 tūkstančių kartų ir susilaukė daugiau nei po 350 reakcijų tiek „Facebook“, tiek „YouTube“ platformose.

Gyvai naujausią dainą pirmieji išgirs vilniečiai Kastyčio Kerbedžio koncerte gruodžio 5 d. koncertų salėje „Compensa“, kiek vėliau – gruodžio 27 d. – atlikėjas ją tikrai atliks ir koncerte Palangoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi