Muzika

2019.11.12 09:57

Pamatykite: karjerą baigiantys Lilas ir Innomine pristato vaizdo klipą, nufilmuotą netikėtoje vietoje

LRT.lt2019.11.12 09:57

Paskutinį albumą „Viskas“ išleidusi grupė Lilas ir Innomine pristato vaizdo klipą kūriniui „Viso labo šiandien“. Kartu su žinomu hiphopo duetu klipe pasirodo ir atlikėja Evgenya Redko.

„Pasirinkome būtent šį kūrinį, nes žinojome, kad vaizdą ištemps Evgenya ir mums nelabai reikės ką daryti“, – šypsodamasis apie tai, kodėl iš visų naujojo albumo dainų pasirinko būtent šį kūrinį klipui, pasakoja Konstantinas Kiveris-Lilas.

Scenos partnerį papildo Rolandas Venckys-Innomine: „Kalbant apie pačią dainą, manome, kad ji yra kieta. Be to, išties labai džiaugiamės muzikine draugyste su Evgenya – kai mes susitinkame, gimsta rimti dalykai.“

Klipo filmavimo aikštele šįkart tapo nuostabus ir kartu gana netikėtas Lietuvos kampelis – „Dubingių žirgynas“.

„Režisierius Dominykas Bliznikas mums žadėjo, kad galėsime išjoti su poniu, turėjo būti dramatiška klipo pabaiga. Mus sužavėjo ši idėja“, – apie pasirinktą lokaciją klipui pusiau juokais, pusiau rimtai toliau pasakoja Lilas.

Tuo tarpu E. Redko šis klipo filmavimas nuteikė kiek nostalgiškiau:. „Šie vyrai yra mano muzikinė šeima, todėl be galo džiaugiuosi galėjusi prisidėti prie dainos atsiradimo. Man ji visad išliks sentimentali, nes kartu su ja uždarome tam tikrą bendrą kūrybinį ratą“, – kalbėjo atlikėja.

Singlas „Viso labo šiandien“ yra iš grupės albumo „Viskas“, prekyba juo oficialioje Lilo ir Innomine interneto svetainėje prasidėjo šiandien.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt