Muzika

2019.11.08 16:32

Vienas populiariausių Ukrainos atlikėjų Monatik pirmą kartą koncertuos Lietuvoje

LRT.lt2019.11.08 16:32

Populiariausių Ukrainos šokių hitų atlikėjas Monatik surengs savo pirmą pasirodymą Lietuvoje.

Kovo 1 d. Vilniaus „Pramogų“ arenoje jis pradžiugins savo gerbėjus nauju šou. Monatik – tai ryškiausia šiandienos Ukrainos žvaigždė, kurios klipai surenka šimtamilijonines peržiūras, dainos karaliauja radijo topuose, o jis pats diktuoja šokių muzikos tendencijas ne tik Ukrainoje, bet už jos ribų.

Atlikėjo karjera prasidėjo 2011 m., kai jis mobiliuoju telefonu nufilmavo savo pirmąjį klipą ir įkėlė jį į internetą. Dabar jis jau turi 3 studijinius albumus, laimėjo „Geriausio atlikėjo“, „Geriausio vaizdo klipo“, „Metų hito“, „Geriausio šou“ nominacijas.

Nuo 2016 m. Monatik yra muzikos šou „Balsas. Vaikai“ mokytojas, pas kurį svajoja patekti milijonai talentingų Ukrainos vaikų. 2017 m. būtent jis atidarė Ukrainoje vykusį „Eurovizijos“ konkursą su daina „Spinning“.

Monatik yra ne tik talentingas dainininkas, bet ir kompozitorius, prodiuseris, šokėjas. Kiekvienas jo koncertas – tai tikras garso ir vaizdo šou. „Naujos, kokybiškos populiariosios muzikos eros pradininkas“, – taip skambiai apie jį rašo kai kurie muzikos apžvalgininkai.

2017 m. Monatik pristatė savo naują šou „Vitamin D“ (liet. Vitaminas D), kuris pripažintas geriausiu metų šou Ukrainoje ir buvo rodomas Naujųjų metų naktį per nacionalinę Ukrainos televiziją.

Po šio šou Monatik populiarumas išaugo iki neįtikėtinų aukštumų. Pilnos arenos ir salės ne tik gimtojoje Ukrainoje, bet ir Europoje bei Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur atlikėjas šiuo metu koncertuoja, o bilietai į jo koncertus buvo tiesiog iššluoti akimirksniu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.