Muzika

2019.11.07 10:44

Ukrainos muzikos žvaigždė Ivanas Dornas surengs koncertą Lietuvoje

LRT.lt2019.11.07 10:44

Savęs nevaržantis, nuolatos eksperimentuojantis ir provokuojantis muzikos eruditas Ivanas Dornas grįžta į Lietuvą.

Kovo 13 d. žymus Ukrainos atlikėjas surengs savo pasirodymą menų fabrike „Loftas“, kur atliks savo populiariausias dainas.

I. Dornas muzikinę karjerą pradėjo 2011 m. ir tapo šviežio oro gūsiu visai muzikos industrijai. Per šį laiką atlikėjas pelnė daugelį svarbių muzikinių apdovanojimų – nuo „Metų proveržio“ iki „Geriausio koncerto“ bei „Geriausio atlikėjo“ titulo – ir pakeitė suvokimą apie tai, kaip turi ir gali skambėti populiarioji muzika.

Jis naudojasi kiekviena galimybe sukurti ir išbandyti kažką naujo. Todėl jo biografija yra labai įdomi, o kūryba – daugiaplanė ir įvairiapusiška.

Per devynerius kūrybos metus I. Dornas nuėjo kelią nuo saldaus populiariosios muzikos dainininko iki brutalaus ir progresyvaus neo-soulo ir fanko muzikos atlikėjo. Muzikantas yra išleidęs 3 studijinius ir vieną koncertinį albumą.

Atlikėjo transformaciją ir jo muzikinius eksperimentus įdomu stebėti. Kiekvienas jo albumas yra kitoks, nesikartojantis, su nauju skambesiu. I. Dorno kūryba – tai populiarios muzikos motyvai, laužytas ritmas ir fanko, džiazo, „breakbeat“, neo-soulo, dabstepo, afro muzikos, „new disco“ stilių samplaika.

Jau daug metų I. Dornas džiugina savo gerbėjus dainomis ir drąsiais muzikiniais ieškojimais bei, aišku, improvizacijomis, kuriomis garsėja.

Kiekvienas jo koncertas – tai unikalus gyvo garso šou, kuriame netrūksta muzikinių eksperimentų ir euforijos. Visa tai vyks ir kovo 13 d. menų fabrike „Loftas“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.